מס' צפיות - 505
דירוג ממוצע -
במקום בו שורפים בתים...ישרפו גם בני אדם !
האירועים בחברון היו ידועים מראש. ומראש, זה אומר שנים מראש...
מאת: zvidoc 05/12/08 (00:56)

ביום בו "נשברה" המדינה ובראשה מנחם בגין, לדרישות המתנחלים, באותו היום נגזרו עלינו רעות אין ספור. אינתיפאדות, פיגועים, פינויים, גזענות ובייחוד פאשיסטיות ממדרגה ראשונה.

 

עוד בפרשן על בית המריבה:

בית המריבה - זה לא קומץ

 

לראות חיילי צה"ל מתקוטטים עם צעירים מוסטים, מלאי שנאה ורשע, זה בדיוק הדבר אותו רוצים אויבנו לראות, לשמוע את ההצהרות של המתנחלים לגבי ההמשך לבוא ו"כבודם" לחוקי המדינה, זה גם לזרוק את ביטחון המדינה לידי אויבנו. אבל מעל לכל, כל המראות האלו הם מראות של פאשיזם טובעני ורצחני בו מגורי אדם יותר חשוב מחיי אדם, לשרוף בתים ורכוש של אחרים זה מהמותר ולהכות באכזריות את הזולת ויהיה זה חייל, שוטר או ערבי, זה להפסיק להשתייך לעם הנבחר, או אולי אלו אשר רואים בכל מעשים אלו פסול, הם-הם אשר לא משתייכים לעם הנכון? אולי העם הנבחר נועד להיראות כך: רודה, משתולל, רוצח אכזר?

 

ימים נוראים מזכירים לנו המראות האלו ומי אשר מראות השואה לא מנחות אותו להתנהגות שפויה לא יכול להשתייך לעם אשר שיכל אלפים מבניו לשמירה על בית בטוח והוגן.

 

מספיק, מספיק לשלוח חיילים ושוטרי מגב לשמור על שלומם של ליסטים אלו אשר מסכנים את חיי בננו ובנותינו תוך חילול כל מוסריות בכל קנה מידה אשר יהיה. מספיק, לתת להם גיבוי כלשהו. פשוט מספיק. על הקול השפוי במדינה יש לצעוק : מספיק. אמנם כבר איחרנו את המועד והנזק אשר נגרם נישא גם שנים הרבה, גם ילדנו וגם נכדנו ישלמו את מחיר האיוולת אשר ידוע היה כי לא תביא לעם כל דבר טוב.

 

גם ההמשך לבוא ידוע מראש ואל נא נשלה עצמינו גם המחיר יהיה כבד.

 

לתת מחיה נאותה לעניי ישראל זה מעשה יותר נכון ויותר אציל מאשר ממן מיגון לליסטים.

להגן ולמצוא פיתרון לגרים בעוטף עזה, גם זה יותר נכון ויותר נחוץ מלממן את הליסטים.

  

להשיב את גלעד שליט לביתו ומיד!!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר