מס' צפיות - 505
דירוג ממוצע -
"מפלגת העבודה" - תקווה לסוף טוב
כאשר חובטים במפלגת העבודה חשוב לזכור שבשתי המפלגות האחרות אין אלטרנטיבה טובה יותר. ביבי היה ראש ממשלה ונכשל, ציפי מוכיחה שהיא לא קורצה מהחומר המנהיגותי לכן גם אם זה לא פופלארי קצת צניעות לא תזיק לאף אחד.
מאת: רועי אורן 03/12/08 (15:33)

לאחרונה הפרשנים הפוליטים מרבים לנגח את מפלגת העבודה לחבוט בה ללא רחם עד כדי כך שאפילו קריסת המחשבים (דבר שהיה יכול לקרות גם לליכוד ולקדימה) נתפס כחלק מהפארסה הארגונית.

 

קודם כל צריך להעריך את זה שהמזכ"ל איתן כבל מצא דרך טובה לחסוך כסף מבלי שיהיו הוצאות מיותרות (נכון שהיה צריך לאתר את התקלה בהקדם ולתקנה אך כאמור דברים אלו קורים גם אצלי במחשב).

 

חשוב לזכור שלמפגלת העבודה יש בסיס מוצק ואיתן שסובל מהתדמית הנמוכה בציבור של היו"ר ושר הבטחון אהוד ברק שהוא אדם מוכשר עפ"י מקורביו אך מנהיג פוליטי כושל (כמו בנימין נתניהו וציפי לבני).

 

אנשים כפרו"פ ברוורמן, שלי יחימוביץ', אופיר פינס, נדיה חילו מתן וילנאי ואחרים הם אנשים בעלי רקורד בטחוני-חברתי מוכח לא פחות משתי המפלגות האחרות.

 

קדימה היא מפלגה המורכבת ברובה מאנשים בעלי זיקה פנימית לליכוד (ולא למדינת ישראל) ותוספת של אנשים מוכשרים שעד עכשיו לצערי לא הביעו את חותמם בחברה הישראלית ובמציאות הפוליטית.

 

הליכוד הוא מפלגת טרמפיסטים של אנשים שלצערי הרב מחפשים כיסא ואין להם שום אידיאולוגיה מוצקה בניגוד למסרים המועבים ע"י חברי הכנסת שלהם בנימין נתניהו הוא לא הצדיק הגדול, וחשוב לזכור שהוא לא טרח לתקן את הטעויות שעשה.

 

ההסתה נגד יצחק רבין שהוא לא גינה ולא מנע, הוא לא ביצע אף מהלך משמעותי למניעת טרור (כפי ששרון עשה) ,פתח את מנהרת הכותל וגרם לשפיכות דמים כבדה וכ"ו. אסור לשכוח דברים אלו בבואנו ללכת לקלפי.

 

על מנת להציל את הבחירות מפלגת העבודה צריכה לעשות שני דברים עיקריים:

 

1: להחליף את היו"ר אהוד ברק באחד האנשים הצעירים כברוורמן, הרצוג, פינס ואחרים.

2: למקד את הקמפיין בנושא הכלכלי-חברתי כך היא תוכל לבדל עצמה משתי המפלגות האחרות שגרמו נזק כבד לאזרחי ישראל בשל חוסר נסיון הבנה ורגישות ולאחר הבחירות להיות באופוזיציה ולבנות השקפת עולם מדינית חדשה ופרגמטית.

 

רק כך תוכל להינצל המפלגה שבנתה את המדינה הזו לטוב ולרע. נאחל בהצלחה לכל המתמודדים בפריימריז.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר