מס' צפיות - 366
דירוג ממוצע -
מצלצלים, צניעות לחתונות ושרון דרוקר
גניבה בשידור חי שנקראת "מצלצלים", כללים חדשים לצניעות החתונה לדתיים עקב המשבר הכלכלי ועידן חדש במכבי ת"א. כנסו עכשיו לכל הפרטים.
מאת: חמינדוס 02/12/08 (01:49)

סוף סוף הסיפור הזה מקבל קצת כותרות ואת האמת, לא מספיק. אני מדבר על ההונאה בשידור חי מדי ערב שנקראת "מצלצלים".

 

הצופים התמימים (בעיקר נערים ונערות), רוצים לזכות בפרסים ומתקשרים מיד כדי לענות על התשובה, אך אז מתגלה להם כי בשביל לקבל את הפרס הם חייבים לענות על מספר שאלות מבלי שידעו כי כך הדבר. כמובן שהשיחה עולה להם 5 ₪ +זמן אויר. פשוט גניבה. לא מספיק שהתוכניות האלו מדרדרות את הטלוויזיה אל מעמקי הרדידות, הם גם גונבים כסף על חשבון צעירים תמימים. שמישהו יעשה לזה סוף כבר. בבקשה...

 


 

הרב של שוהם קבע כללי צניעות חדשים לחתונות עקב המצב הכלכלי הקשה העומד בפתחנו. למרות שלכאורה הדבר נראה חשוב ואף מעורר הערצה על כך שהרבנים לוקחים חלק במצב ועוזרים לחברה החלשה להתמודד עם המשבר יש משהו נפגם ומעורר אנטיגוניזם בצורת החיים הזאת.

 

הגיע הזמן שלאנשים יהיה דעה משלהם על אורח חייהם האישי. נקודת המחשבה בה הרבנים שמים את עצמם כמחליטי החלטות בכל חלק קטן מאורח החיים של החברה גורמת לי רק לרחם בכל פעם מחדש על החברה הדתית המתוכנתת.

 


 

ושוב פעם נראה כי הנה עידן חדש מגיע למכבי ת"א - שרון דרוקר יחד עם פיני גרשון חייב להיות שילוב מנצח. להזכיר לכם רק את האופטימיות והתקווה שהייתה רק לפני ארבעה חודשים עם מינויו של אפי בירנבוים?

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כנס
לכותב 02.12.08 (21:02)
2.
למס' 1
חמינדוס 03.12.08 (08:39)