מס' צפיות - 732
דירוג ממוצע -
רועי חגאי, לבני, ניר ברקת
מאת: חמינדוס 27/11/08 (08:37)

רועי חגאי, שמעתם את השם הזה פעם? ובכן רובכם בוודאי לא וזה בסדר כי עוד מעט גם לא תצטרכו. רועי חגאי היה עד לפני יומיים עוזר מאמן מכבי ת"א אפי בירנבוים שפוטר לאחר כשלון די רציני בארבעה חודשים של אימון הקבוצה. אתמול התראיין חגי לתוכניות הרדיו כדי ל"החזיר" למכבי על פיטוריו ועל הביקורות שהושמעו בתקשורת כנגדו. הוא טוען שלא מגיע למכבי אדם כמו אפי וטוען שההנהלה פשוט איבדה את הסבלנות ואם היו מחכים אפי וחגאי היו מצליחים להגיע למטרות.

 

באמת שאני לא מבין מה הוא בדיוק חושב לעצמו. מתוך שבעה משחקי הכנה, מכבי הפסידה בכולם ובחלקם גם כמה תבוסות לקבוצות אשר לא נחשבות לחזקות במיוחד. מכבי גם הפסידה והובסה בכל משחקי החוץ ביורוליג והובסה ע"י הפועל ירושלים בליגה הישראלית. אבל מה שהכי חשוב זה שהקבוצה לא מחוברת, משחקת גרוע לכל הדעות ללא מוטיבציה וללא מורל. מה עוד צריך בשביל שנוכל לכנות זאת כישלון? אף אחד לא טען שבירנבוים מאמן רע אבל לפעמים מותר להודות - נכשלנו. זאת לא בושה. כנס את עצמך ועשה חשבון נפש ועזוב את ההנהלה ואת האוהדים שמצפים לתוצאות ולא ליחסי כבוד ואגו.

 

 


 

 

לבני מבקשת מאולמרט שיפנה את כסאו בעקבות החלטתו של מזוז על כתב אישום נגדו. מדוע אי אפשר להניח לבן אדם לסיים את הקדנציה המוקדמת בלאו הכי בשקט. מה ייתן לך עכשיו להיות ראש ממשלה כמה חודשים? זה רק יזיק אם כבר.

אם לבני ויועציה חושבים שזה מה שיעזור לקדימה לעלות בסקרים הם טועים בגדול. העם רוצה ביבי על כל כוכביו. נסיונות פתטיים ולא אמינים כמו זה או כמו המלחמה הפתאומית בחרדים (איפה היית עד עכשיו?) מעידים רק על הרצון העז להיבחר ולא על שום דבר אחר.

 


 

תשפשפו טוב טוב את העיניים, ניר ברקת הצליח להקים קואליציה ללא חרדים. נתון מעניין על הבוקר, אין ספק. נראה כי הבן אדם רוצה ומנסה לפחות באמת לעשות שינוי בעיר הזאת. הלוואי ויצליח למרות שלפעמים זה נראה כמו להילחם בטחנות רוח. נחיה ונראה כמו שאומרים.

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לכותב הטור
מכגבסחגדחגד 27.11.08 (17:14)
2.
למכג...... מה שלא יהיה השם שלך
חמינדוס 27.11.08 (17:58)