מס' צפיות - 514
דירוג ממוצע -
החופש בבית הבראה
נכון שיש להוקיר אנשים אלו על תרומתם לבטחון המדינה ועל המסירות שהם העניקו אבל חבל שבתור אזרחים הם לא תורמים למדינה כפי שתרמו בעבר.
מאת: רועי אורן 26/11/08 (21:56)

לקראת הבחירות הקרבות כולם רוצים להיות חברי כנסת. אני לא מאשים אותם בכך, חבר כנסת זכאי לשני יועצים פרלמנטריים, מנוי לעיתונים, לשכה מרווחת, משכורת נאה וכו'.

 

ימי עבודה מועטים (למעט כינוסי הוועדות). אכן תנאים טובים מאוד שכל עובד במשק היה מייחל לעצמו תנאים כאלו. אך עושה רושם שבהפוליטיקה היא הכרח ולא צורך.

 

כלומר: אנשים לא באים לפוליטיקה על מנת לתרום למדינה, אלא כדי למצוא לעצמם עיסוק צדדי. למשל: ספי ריבלין צוטט היום בעיתון :"מעריב" כי היות והסרטן ממנו הוא סובל ימנע ממנו לחזור לבמה ,עדיף שילך לפוליטיקה.

 

אסף חפץ נכשל בתפקידו כיו"ר איגוד הטניס ולכן הוא רוצה לטפל בפשיעה שגם בתפקידו כמפכ"ל המשטרה הוא לא הצליח למגר אותה. אם אנשים היו רוצים באמת לתרום למדינה הם היו פועלים באופן פרטי או מתאגדים בגוף אזרחי בנושאים חברתיים, עירוניים וכ"ו כפי שכותב מאמר זה עושה.

 

 הגיע הזמן שיובהר שאם אנחנו שואפים להיות חברה בריאה רצוי שבאמת נתרום ולא נהיה טרמפיסטים.

 

(תמונה: עמית אבידן, ויקיפדיה העברית)

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אוף אתה כלך כך צודק...
27.11.08 (09:38)
2.
לא ללכת לבחור זה לבחור את זה אשר לא רצית
zvidoc 27.11.08 (10:08)
3.
לא מוכן לתת את הקול שלי
מגיב נס' 1 27.11.08 (10:20)