מס' צפיות - 333
דירוג ממוצע -
צה"ל - חכמי חלם
מאת: הצרכן 22/11/08 (08:56)

מזה זמן רב יש בליבי מלוא הטנא טענות ומענות כלפי צה"ל שלנו צבא העם. למרות זאת כהחלטה אסטרטגית, העדפתי להחריש ולא להביע את דעתי על הצבא שלנו שהפך למפלצת בלתי נשלטת.  

 

כתבה מטרידה שפורסמה הבוקר באתר  y-net, מוטטה אצלי את כל הסכרים. רשעות וטימטום כאלו מזמן לא ראיתי. ישראלי שירד בגיל 17 עם הוריו לאוסטרליה, נכלא עם הגעתו לארץ עקב השתמטות של כמה שניםמהצבא . הבחור סוף  סוף הגיע לביקור מולדת ובצה"ל לא התאפקו ומשדה התעופה שלחו אותו לכלא 4.

 

עכשיו נמצאה הסיבה למחדלי הצבא בקיץ 2006. מכל המשתמטים הרבים מצה"ל אותו בחור שהפך בניכר לרופא, היה כל כך חסר לצבא, עד שכלאו אותו מייד עם נחיתתו בארץ. רק שלא יברח. האם צו איסור יציאה מהארץ ומעצר בית עד למשפט, לא מספקים את הפרקליטות הצבאית.  

 

השבוע פורסמה כתבה על צה"ל בה נכתב שחכמי חלם מהמטכ"ל בוחנים דרכים לקיצוץ בהוצאות נסיעה ברכבת של חיילי צה"ל. הרעיון שנדון הוא לאסור על הגובניקים לנסוע בשעות הלחץ לטובת נסיעות של לוחמים אמיצים. אני לא אתפלא אם בקרוב ישלחו את הגובניקים לנסוע בטרמפים. אולי הגיע הזמן לבדוק האם כל החיילים/ות המשרתים בצבא ונוסעים יום יום ברכבת, באמת נחוצים.  

 

יש לי סל מלא טענות כרימון כלפי צה"ל, בינתיים אשוב ואחריש אולי בכל זאת הם יתעשתו ואוכל לחזור לשתיקתי המכוונת.

 

התמונה באדיבות אפי קצב

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר