מס' צפיות - 501
דירוג ממוצע -
אני ממליץ לערוץ השני על פרוייקט "ריאליטי עבריינים"
המשימה תהיה חיסול הקבוצה, השורד יהיה זה שחיסל הכי הרבה, שגם שטינקר ביעילות ובסודיות והצליח להפליל את מירב המתחרים, לברוח לחו"ל בלי שאף אחד ירגיש ולהבחר לנשיא גינאה המשוונית. הפרס-לחיות עוד שנה מלאה אחת (מעוברת אם הוא ממש הצטיין).
מאת: בעז לביא 18/11/08 (17:00)

רבותי כשההוא מהתשדירים אמר "אבא שלי הלך על גחלים" הוא לא טעה! גם לגבי שאר האבות ובכלל. אנחנו הולכים על גחלים וזה בוער בעצמותינו. בסויפו של דבר, איפא שלא תדרוך אתה עשוי לחטוף (פוטנציאלית) מאיזה שיכור שיוצא על-גבי ג'יפ דוהר מהפאב, מאיזה "צלף" לא פחות שיכור שבא לחסל משהו בשפת הים וחטף מחלת ים, מאיזה צמד מקלעוניסטים שטעה בחתונה, או מאחד שהערת לו בכביש ודפק לך שני כדורים מהמ-16 של הבן שלו.

 

זה ריאליטי קוראים יקרים, זאת מציאות השטח, כל דאלים גברבר ואנחנו אנה אנו באים ?

 

כששאלו את אסף חפץ (שרץ עכשיו לליכוד) בנושא אמר להם, דנתי בסוגייה  עם ביבי, והחלטנו (הם כבר נבחרו כן?) שנצטרך לשלש את מספר השוטרים, לטפל קודם כל בפשיעה השוטפת (שהיא גם לדעתי המפגע החמור ביותר באיכות החיים בציבור) ואחר כך או בנוסף בפשיעה המאורגנת ה"משפחתית".

 

הוא רק שכח שמרבית הפשיעה השוטפת קטלנית, נובעת מזאת המשפחתית מאורגנת ובתחלס הטיפול חייב להיות במקביל אבל לפחות יש כבר יוזמות ברוכות (ביחוד כשאתה מחוץ למשטרה).

 

ה'ריאלטי' של העבריינים די דומה לזה שתארתי רק שאצלם דיירי ה"ווילה" מאד מאובטחים (וגם הם אגב מכנים איש את רעהו 'אחי'! האח הגדול עאלק). הזירה שלהם הינה בעצם כלל המדינה והם עושים בה כל מה שצריך לעשות בתכנית ריאליטי, בלי לראות אף אחד ממטר, כאילו בתוך 'בועה' כאילו כל מי שרואה אותם, הינו הקהל שעל הכורסא בבית מול המרקע  אויר בשבילם.

 

לא כבוד האדם וחירותו, לא דמוקרטיה ציבורית. אם עבריין קבל 'משימה' וצריך לירות במישהו הוא יורה בו עד שאינו פוגע( מלבד באחרים), ומבחינתו, כאילו פגע בעציצים או "צלחות חרס מעופפות" ואחר כך גם אינו מבין מדוע נעצר ומביא עורכי דין.

 

עורכי דין אלה אגב מפיקי  הריאליטי . הם מכוונים, מנווטים, מקבלים בונוסים. בינינו 'שפוטים' של העבריין. תראו כמה משפטנים מהסוג האמור לעיל כיבדו את אלפרון בהלוויתו. לא כי הם רצו, הם קבלו פקודה ! אם לא יקנסו אותם, או יהפכו אותם ל"צלחות חרס" עין לעיל עו"ד חכם (הוא היה נשמה, אמרו עליו.גם עכשיו הוא נשמה לדאבוני).

 

קוראי הנאמנים, חטפנו "קדחת קרציות", קרצייה קטנה כזאת שעוקצת יכולה להפגישך עם ה"חיידק הטורף" שרק אלוהים יציל מפניו. וגם תרסיסים נגד הנ"ל כבר לא עובדים. אז מה עושים? אני הייתי נוקט בדוקטרינת "החלפת שטחים" כמו עם הפלשתינים, ביזנס !

 

הם נותנים לי את מרכזי הערים, הקניונים, חוף הים, המועדונים ובתי ההימורים(ליתר בטחון), אולמות הארועים והצ'כונות.

 

אנחנו ניתן להם את ארץ "לעולם לא" יעני  never land  ללכת בלי ולהרגיש עם. ארץ לעולם לא, רחוק מהעין רחוק מהלב ובלי בעיות נדל"ן (ומנהל מקרקעי ישראל - גם הם משהו-). למיטב זכרוני שם גם תמיד חיכה איזה תנין מלתען לאיזה ראש משפחה מטיל אימה שיחליק לו אלי לוע ויודעי דבר מספרים שיש שם הרבה כאלה מלתענים פוערי לוע. neverland לעבריינים ולתנינים. ושמע נכון יותר לומר  כ ר י ש י ם !!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר