מס' צפיות - 320
דירוג ממוצע -
ליבני בסכנת "ריחוף" ערב הבחירות
מדוע ציפי לבני נסעה לארה"ב במקום להתנחל עם לישכתה ובחירי מיפלגתה בעוטף עזה ולנהל משם את המדינה!!
מאת: בעז לביא 13/11/08 (12:47)

פור גאד סק! א, ב, של בחירות. ביבי כבר פתח שם מן זמאן 'פיר למנהרה' שנחפרה ממצודת זאב ומבריח דרכה בכירים ל"תוך המערכת"הליכוד כבר שם ובעצם מי לא, ילין ראש מועצת 'אשכול' "תוקע" לממשלה בוקר בוקר דרך רשת ב' (מיגון וכיוב') והגב' הניכבדה "רצה" עם שמעון פרס ככינור שני לוועידה דתית פרו אסלמית בארה"ב. זאת בדיוק וועידה שתוכננה לפרס, לא לליבני.

 

מלך סעודייה לא מצביע בבחירות בישראל, ואת וולדימיר גרצ'קו ומדלן אבו קסיס לא מעניין בכלל אם היא לחצה לו יד או שהוא חמקמק ממנה כדרכם של חביבינו מזירה זאת. הם רוצים פרנסה בבפתח-תקווה והחקלאי מאירי ממושב ישע רוצה מיגון/ממ"ד בביתו.

 

ציפי ליבני, לא "הכל על הזיכער". את מובילה מיפלגה בכירה בישראל, צאי להלחם !!! השמיים יכולים אולי לחכות, תושבי ישראל על מצוקותיהם לא ! זה מזכיר לי, שבבחירות הקודמות עשו "צדיקי קדימה" הדממה ! לא מתחילים לדבר, עד (בדיוק) שלושה חודשים לפני הבחירות -  תחילת הפרופגנדה הרישמית לגיטימית - מרב 'נקיון נפש' כמעט ולא התפקדו למיפלגה כי קברניטיה הסכימו לצ'קים, רק אם נגיד בנק ישראל חתם עליהם וכהנה וכהנה. יש לי רושם שגם עכשיו יש שם איזו מן הדממה, לא עושים כלום.

 

יורדים בסקרים בהדרגה בסוף יגיעו לקול דממה דקה, במקום מיד לרכב על המומנטום.

 

האזיני לי גברת ליבני, במערכת בחירות לא הכול הולך לפי הספר (ומוטב שכך), קצת כריזמה, קצת יצירתיות ו"קדימה" למלאכה (לא ל'עבודה'), ויפה בוקר אחד קודם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר