מס' צפיות - 726
דירוג ממוצע -
שני מקרים המאפשרים את קיומינו כחברה
אם המוסדות יטפלו במקרים לאשורם ולא יפעלו לפי הספר אלא לפי ההיגיון יינצלו חיים רבים של אנשים בישראל מחד ובעולם מאידך.
מאת: רועי אורן 12/11/08 (14:49)

שתי הערות שוליות בשולי החדשות:

 

1: בית המשפט בלונדון הוכיח הרבה נאורות ואומץ כאשר אישר להאנה גונס נערה בת 13 מלונדון למות לאחר שכתוצאה ממחלת הלוקמיה (סרטן הדם)ממנו היא סובלת מאז גיל חמש. כתוצאה מהטיפול התרופתי אותו זכתה לקבל נוצר חור בלבה. גם בעת השתלת קוצב לב לא השתנה מצבה והוא הוגדר כקריטי.

 

אחרי השחלת צינורות, קוצב הלב תפקד ב10% בלבד. הרופאים הציעו להשתיל לה קוצב אחר אך היא סרבה היות ולא הובטח לה שהלוקמיה תיעלם בשל היחלשות במערכת החיסונית.

 

הדיון הועבר לבית המשפט שבסופו הוחלט לקבל את בקשת הנערה ולאפשר לה לשהות בקרב משפחתה בימיה האחרונים.

 

2: לאחר שהתוודענו ליחסים שבין מורה לתלמיד ברחובות היום נחשף שמורה מהקריות נתפסה על חם בקיום יחסי מין עם גבר נשוי שבמקרה הוא גם אבי אחד הילדים בכיתה אשר אותה מורה מלמדת.

 

הזוג נתפס ע"י אשתו של המאהב שבמקרה קפצה הביתה בצהריים. האשה בחודש הרביעי להריונה דרשה להעביר את הילד לכתה אחרת, ומשרד החינוך במקום להיענות לבקשת האם ולהעביר את הילד לכיתה אחרת ולהשעות את המורה עד לקיום השימוע בעיניינה החלה לגמגם ולהתפתל ולא קבלה החלטה חד-משמעית.

 

האישה יודעת מה היא ראתה היא לא עיוורת או טפשה לא מגיע לה להפגע פעמיים (לא מספיק שבעלה ניהל בחשאי מערכת יחסים עם המחנכת של בנו, אלא גם המערכת אינה יודעת כיצד לפעול ולהתמודד עם מקרה זה).

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה קורה בזמן האחרון עים המורות??
יגאל דימונה 13.11.08 (12:11)