מס' צפיות - 469
דירוג ממוצע -
ברק "מתקתק" מנהרה "מתקתקת"
הלילה הרס צ.ה.ל כמה חלומות וורודים לחמאס ויוצאי ירכיו ב"זמן פציעות" לקראת חטיפת חייל. ציניים יאמרו בעניין זה, לא חטיפה ולא "נעליים" אלא תכנית "מנהרת מגרה" שהחזיק אהוד ברק בכספתו ומטרתה פעולת החייאה למיפלגתו המתמוססת ברגע האמת.
מאת: בעז לביא 05/11/08 (15:21)

הלילה הרס צ.ה.ל כמה חלומות וורודים לחמאס ויוצאי ירכיו ב"זמן פציעות" לקראת חטיפת חייל. כך לכאורה. כותבים ציניים כמוני (נניח) יאמרו בעניין זה, לא חטיפה ולא "נעליים", תכנית "מנהרת מגרה" שהחזיק אהוד ברק בכספתו ומטרתה פעולת החייאה למיפלגתו המתמוססת ברגע האמת.

 

יתקנו אותי מומחים אם טעיתי אבל בינינו, קייס היה לו, מזה שבועות מטפטפים הדבילים הפונדמנטליסטים מהרצועה כאן איזה קסאם טועה, שם איזה נ"ט שנפלט לעבר רכב בטחון ישראלי, ועוד אחד חמקמק בעקבות הראשון, לא שהדבר נולד מלא כלום, אבל בינינו, אפשר היה להתאפק, אלא אם כן תרמו בחירות בארה"ב לחמאס רצון עז "לחטוף חייל באותה הזדמנות שאובמה נבחר" (אולי הוא עוד יכול לתת להם גבוי. וואללה, יכול להיות?).

 

וכשזה מתחיל, ובעיקר כשזה הופך לעניין הציבור הערבי ברצועה, מתחילה ה"תזמורת", פיצצות מרגמה 120, קסאמים טורבו אשקלוניים. בחבל אשכול שוב התרוצצו כמו ג'וקים מסוממים. מ-0200 בלילה אין להם לילה ובודאי גם לא יום, מרגמות וקסאמים נופלים כגשם ראשון בחורף, אנשים ילדים וטף מבוהלים, מוכי הלם לאחר הפוגה כל-כך ארוכה.

 

ועכשיו מגיע תור ה"ברק"(אהוד לא אובמה) להכות, האיש מחכך ידיים מאחורי גבו וחושב "נו מה נביא להם עכשיו לתפארת מיפלגת העבודה", פעולה רחבת היקף? ואפשר כמה פגזי 155 מ"מ הוביצר לתוך מיפקדותיהם בעזה? (אולי בכינון ישיר).

 

ויכול להיות כי מתרקמת שם פעולה בשלבים, קודם 155 מ"מ, עד שהם בוכים והעבודה קופצת בארבעה מנדטים, אחר כך פעולה רחבה, כדי שגם בגין (בני) יאמר "צורך השעה "והעבודה עוברת את קדימה. ורק שאולמרט לא יטרפד(בעצם מה יש לו להפסיד? הוא לא יפריע).

 

אהוד ה"מבריק" צודק (זה החוצא מייסע), את עזה צריך "לגרף" עד אשר לא יוותר שם כדור אחד לפליטה ולוחמי החמאס יעברו לחוות הדגים בנחל-ים/זוקבה וילמדו שם חליל. אבל דחילק מתי:?" ובכלל למה לתת לקסאם הכי מסריח לעוף באויר? שוב פעם נהיה לבנון 2 בעדה ומע בעדה ? צ.ה.ל. מנצח, והתושבים ספונים במיקלטיהם?

 

הפעם (עם פוליטיקה או בלי פוליטיקה) צריך להפוך שם טוב טוב את האדמה, לנער את הרגבים ולזרות מלח בישול על החריש ועד כדי כך, שאם אחר-כך איזה מג'נון מהחמאס ידבר שם על 'התנגדות' ולחימה בכובש הציוני, יפרצו כל התושבים ברצועה בצחוק פראי לשמע הבדיחה הטובה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר