מס' צפיות - 598
דירוג ממוצע -
יגאל עמיר כמקדם מכירות
לאחר הפרומואים הרבים לקראת הראיון עם יגאל עמיר, זכינו להודעה מפתיעה - אולפן בו יושב פנל צדקני והשמעת מונולוג לא פחות מפיו של יאיר לפיד על כך שהוא לא מוכן לתת במה לרוצח בדמותו של יגאל עמיר. מהי אותה צדקנות מאוסה. איפה בדיוק היה לפיד במהלך השבוע?
מאת: kalligula 31/10/08 (22:47)

בימים האחרונים הריצו לנו פרומו לקראת התוכנית "אולפן שישי" עם יאיר לפיד. אמנם אנחנו רגילים לזה, כי זה נעשה מידי שבוע מיום רביעי לערך עד לשידורה של אותה תוכנית, ובכך אין כל חדש. השבוע הריצו פרומו על ראיון בלעדי שנערך בכלא עם רוצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, יגאל עמיר.

 

לכאורה נושא בעייתי ושנוי במחלוקת, אבל על פי הפרומו אמור להחליט כל צופה וצופה עם הוא מעוניין לצפות באותו ראיון ואם לא, כפי שניתן לנו לעשות מידי יום בעידן הטלוויזיה הרב ערוצית וזכות הבחירה שניתנה לנו.

 

היום כאשר התחילה התוכנית "אולפן שישי" זכינו להודעה מפתיעה, אולפן בו יושב פנל צדקני והשמעת מונולוג צדקני לא פחות מפיו של יאיר לפיד על כך שהוא לא מוכן לתת במה לרוצח בדמותו של יגאל עמיר, בשעת פריים טיים בטלוויזיה ועוד שאר סיסמאות צדקניות. הלוא את הכתבות שמתפרסמות באולפן שישי לא מקליטים בשידור חי, וסביר להניח שעבדו עליהם מספר ימים ואף שבועות, יאיר לפיד כמגיש התוכנית סביר להניח היה חשוף לתכנים שיפורסמו במהלך התוכנית, ונגיד שלא את הפרומואים הוא ראה כפי שכל עם ישראל במהלך זפזופם בין ערוצי הטלוויזיה.

 

אז מה היה הסיפור הזה? מהי אותה צדקנות מאוסה? הרי חלקים נרחבים פורסמו כבר היום בעיתוני השבת, כך שלמעשה זו כבר לא חדשה כזו גדולה ולא איזה גילוי מרעיש. מזכיר לי את כל צווי איסור הפרסום המגוחכים שמוציאים לכלי התקשורת בארץ, כאשר באינטרנט הכל פרוס לאורך ולרוחב. כך שלכאורה נראה שכל הפרומואים היו בסה"כ מקדמי מכירות, ואת יגאל עמיר ניצלו כמקדם מכירות, ואם מישהו שם חשב שהעניין הזה יכול לשמש כמקדם מכירות, אז כנראה לא מעט אנשים כן מעוניינים לשמוע את דבריו של הרוצח.

 

אז אולי זה בעייתי ואולי אפילו מפחיד, אבל הפתרון הוא לטמון את הראש בחול ולשחק אותה צדקנים? החוכמה היא לדעת להתמודד עם הנושא, ולהצליח דרכו לחנך את הפסול במעשה הנפשע הזה, ולנסות להשריש ולהטמיע את ערכי הדמוקרטיה והחשיבות שלה.

 

היום כאשר מתרוצצים אין ספור סיפורים על קונספירציות כאלה ואחרות, ניסיונות להוסיף שותפים למעשה כמו השב"כ וכו', הדבר הנכון הוא למנף את המעשה הנפשע הזה וללמוד ממנו שלא יחזור שוב. מצדקנות וטמינת הראש בחול לא תבוא ישועתנו.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר