מס' צפיות - 431
דירוג ממוצע -
צדק צדק תרדוף
צה"ל לא התנהל ככוח לגיטימי הפועל במדינה דמוקרטית המכיר בצדקתו ובכוח החוק לימינו אלא למצער כחבורת פורעים ופוחזים, כגנבים בלילה, כחברי כנופית פשע מהסוג הנמוך ביותר.
מאת: אהרון רול 28/10/08 (08:50)

באישון לילה תוך התרעה קצרצרה היגיעו בשעה 1.00 בלילה, כגנבים בלילה, כחברי כנופית פשע מאורגן, כוחות משטרה וצה"ל למאחז אשר הוקם לפני כעשר שנים, סחבו בכוח ואלימות את שוכניו, כ-10 במספר, כולל ילדים ועוללים ומיד הרסוהו באמצעות דחפורים על תכולתו, שריד ופליט לא הישאירו שם.

 

צה"ל לא התנהל ככוח לגיטימי הפועל במדינה דמוקרטית המכיר בצדקתו ובכוח החוק לימינו אלא למצער כחבורת פורעים ופוחזים, כגנבים בלילה, כחברי כנופית פשע מהסוג הנמוך ביותר.  ההרס והאלימות שזרעו החיילים סביבם מתאים לכנופיות רחוב בין חדרה וגדרה ולא לצבא ריבוני במדינתו הריבונית.

 

ישנם כללים גדולים בתרבותנו: "לא תדון אדם עד שתגיע למקומו", וגם "אל תדון אדם בשעת צערו".  אנו ניראה כי שכחנו כל זאת.  אנו לא מישמים את אשר אפילו הגויים כבר למדו. נתאר לעצמנו מצב בו חבורת פורעים (כן, כך התנהל צה"ל שם) עולה באישון לילה על ביתנו, שולפת את ילדינו ממטותיהם החמות בבעיטה החוצה לקור הלילי, סוחבת ומגלגלת אותנו כערמת דומן החוצה ומיד הורסת את הבית על תכולתו בלא שמותירה בידנו את החלופה היכן ניתגורר, היכן ניחיה, היכן נשכן את ילדינו, כך ממש, ככלבי רחוב, בעירום ובחוסר כל.

 

כעת הבה נחשוב מה היינו אנו עושים במצב זה.  עם יד על הלב, חלקנו היה שולף את נישקו והורג בפורעים ולא היה כח בעולם שיכול היה לגנותינו על כך.  מה עשו המגורשים?  התבטאו בחריפות וברשעות מובנת כלפי מהרסיהם ומחריביהם.  מה עושים מגלגלי העינים במקומותינו?  חלקם שמחים למשבתם של המגורשים וחלקם כבר משחיזים קולמוסם לשם הגשת כתב תביעה כנגד הקורבנות ומדוע?  כי התבטאו לא יפה, מנהמת ליבם, ממצוקת נפשם כנגד פורעיהם.  בעידנא ד'ריתחא.

חשוב יהיה מאד להעמיד את פעילי הימין לדין ומדוע? משום שניתן יהיה אז לבקש צדק.  ניתן יהיה אז להעמיד אל דוכן הנאשמים עמם יחדיו את שטרנהל ואיומי הרצח וההסתה לרצח הסידרתיים שלו באמצעות "טנקים על עופרה", כמו גם הסתה ישירה לרצח מתישבים בידי פלסתינים.  ניתן יהיה להעמיד את עמי איילון ואיומי הרצח וההסתה שלו בהקשרם הברור ובכוונת השמד כנגד יהודים בנוסך "בחיי כל אומה יש יותר מאלטלנה אחת" ועוד רבים ורצחנים מהשמאל הקיצוני כולל אותם אנרכיסטים ואיומי הרצח שלהם כנגד שר הביטחון אהוד ברק.  יש לקרוע את מסכות הצדקנות וההתיפיפות מעל פני הצבועים במדינת ישראל. יש להעמיד לדין יחדיו עם אנשי חוות פדרמן את כל המהרסים והמחריבים מדינתם מבפנים המתגדרים ב"נאורותם" המזויפת והנכלולית.

 

אפשר וטחו עינינו מראות ואוזנינו משמוע אך אין חולק על כך כי כל ההתבטאויות הרצחניות המגיעות מהצד השמאלני של המפה הפוליטית עוברות ללא תגובה, כמוהן ולא ארעו.  לא בתיוג המפה הפוליטית עסקינן כאן, בצדק עניננו.  "צדק, צדק תירדוף", כך מורה לנו מוסרנו היהודי וכך, ההפך בדיוק אנו נוהגים. עלינו לחדול ומיד מהתנהלות האיפה ואיפה בין ציבורי יהודים בארץ ישראל.  התנהלות זו כבר קורעת את העם מבפנים. התנהלות זו תביא עלינו את חורבננו.  הבה ונשנן..."כי משפט אחד לעני ולעשיר הוא" (מכונה גם 'מבחן בוזגלו' בימינו אלה).  אכן כן, הבה נשנן זאת שוב ושוב.

 

ברי הוא כי התבטאות פעילי הימין באירוע הגרוש היתה אומללה ויוצאת דופן בחריפותה וברי כי איננו יכולים להצדיק רע ברע אחר, אך באם מכירים אנו כי פעילי השמאל הקיצוני שטרנהל ועמי אילון התבטאו כפי שהתבטאו במסגרת חופש הביטוי המוענק ליחידים במדינת ישראל, שומא עלינו להחיל אותם כללים בדיוק על פעילי הימין ולא, יועמדו הם כולם יחדיו לדין וישאו בתוצאות.

 

המחבר הינו יועץ אירגוני ודירקטור ניהול פרויקטים בכיר לחברות ואירגונים בענף המחשבים

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

 

אהרון רול

טורונטו

905-886-8998

amroll@rogers.com

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר