מס' צפיות - 387
דירוג ממוצע -
העימות הגדול חלק ג' ואחרון
חשוב לציין שהסקרים מטעים ולכן לא צריך לייחס להם חשיבות יתרה. במדינה שלא התגברה על תורת הגזע ושנחשבת שמרנית מאוד קשה לראות אותה מצביעה למועמד אפרו-אמריקאני.
מאת: רועי אורן 19/10/08 (01:12)

העימות השלישי והאחרון נערך בעיר הגדולה ניו-יורק בהנחייתו של בוב שיפר (מגיש המהדורה המרכזית ברשת ABC)

זה היה הסיכוי כמעט אחרון של ג'ון מקיין לצמצם את הפער בסקרים ולהראות שגם לו יש מה להציע (בעיקר בתחום הרווחה והכלכלה)

 

מקיין חזר כל הזמן על אותה תמונה בה נראה שרברב גדול ממדים בשם :ג'ו המנסה להבין מהי מדיניותו הכלכלית של המועמד הדמוקרטי ברק אובאמה במדינת אוהיו. מקיין לא הביא מסרים חדשים או תוכנית מסודרת לפתור את המשבר הכלכלי אלא ניסה לגרור את אובאמה לקרב תרנגולים מכוער ועלוב.

 

הוא חזר על דברי ההבל שהפיצה המיועדת לסגניתו שרה פיילין כאילו אובאמה משתייך לתנועה קיצונית בראשות הגזען ביל איירס (אשר פעל בשנות ה-60 בשיקגו) חבל שהם לא בדקו את הנתונים לפני שבחרו להשתמש בהם.

 

כמו כן חזר מקיין על טענתו בכך שהוא שונה מהנשיא המכהן ג'ורג' בוש אך לא הסביר במה ואיך. אובאמה מיותר לציין לא נגרר למלכודות שטמן לו מקיין והעביר את הכדור קלות למגרשו של המועמד הרפובליקאני.

 

העימות לדעתי הסתיים ללא הכרעה כאשר אובאמה צובר בו הרבה נקודות זכות. אני מקווה שלמרות השמרנות והפערים שעדיין קיימים בין שחורים ללבנים, לבוחר האמריקאני יהיה מספיק שכל לבחור את המועמד הראוי. 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מצטער טור חלש
JJD 19.10.08 (09:50)