מס' צפיות - 469
דירוג ממוצע -
האם באמת יכולה כל אם עברייה....
מאת: kalligula 16/10/08 (23:01)

אולי זו הפעם האלף שאני כותב על הענין הזה, וכל פעם אני מתפלל שזו גם תהיה הפעם האחרונה, לצערי אני מתבדה. היום שוב החלטתי לחזור לנושא הזה, ואת הסיבה העניק לי לא אחר מסגן שר הבטחיון מתן וילנאי.

 

מתן וילנאי מאז ומעולם לא נחשב לאדם חכם, וזה בלשון המעטה. כל פעם שאני שומע את שמו, אני נזכר בסיפור (שהוא אמיתי) על ישיבת הממשלה הראשונה בה הוא השתתף, אחרי כניסתו לפוליטיקה , בעקבות כשלונו להתמנות לרמטכ"ל.

 

בסיפור מסופר שכאשר תמה ישיבת הממשלה בהשתתפותו, מצא אחד המשתתפים, פתק שכתב אחד השרים לחברו, ובו נכתב,  "איזה מזל,מפחידה אותי המחשבה שהטיפש הזה היה מתמנה לתפקיד הרמטכ"ל ".  ואמנם כאשר כל פעם כאשר הוא מתראיין בתקשורת, מעבר להפרחת סיסמאות ודיבורים בעלמא הוא לא מחדש דבר. (מה הפלא שהוא כ"כ מסתדר עם ברק).

 

עכשיו כאשר מסתמן שמפלגת העבודה בעיניים, סיכמה את ההסכם הקואליציוני החדש ותצטרף לממשלת חדלי האישים בראשותה של ציפי ליבני, (הלוא מרבית חברי הממשלה ישארו בתפקידם, למעט משחק קטן בכסאות מוזיקלים, ההרכב ישאר זהה), כי מרבית הפוליטקאים הם אופורטוניסטים ותו לוא. ומי הוא הנפגע העיקרי מכך? החייל החטוף ששוהה בשביו כבר 844 ימים!!!!!!!!!!!!!!

 

כאשר שומעים את התבטאויותיו של הנעל, מתן וילנאי שיוצא בקריאה להימנע מעצרות למען שחרורו של החייל גלעד שליט, בתואנת השווא שזה מחליש אותנו במו"מ ומחזק את שוביו, פשוט בא להתפלץ!!! קיבינימט אתה סגן שר הבטחון!!!!  החייל נמק בשביו כבר 844 יום, ואתה עוד מעיז לבקר את האזרחים שלא מוכנים לקבל את אוזלת היד הנפשעת של ממשלת אולמרט בשיתופו של מפקיר הפצועים ברק בתמיכתה המלאה למי שכ"כ רוצה להתיישב על כסא ראש הממשלה הגברת ציפי ליבני.

 

בימים אלה מלאו 22 שנה להיעלמותו של הנווט רון ארד שע"פ הפרסומים האחרונים נעשו לא מעט טעויות שמנעו את שחרורו ומידע לגביו עד לנקודה שבה אנו מצויים היום. האם מר וילנאי יכול להבטיח לנו שגורלו של גלעד שליט יהיה שונה? האם אנחנו צריכים או יכולים לסמוך עליו ועל חבריו? האם בהתנהלותם מול החיזבאללה בעינינם של רגב וגולדוואסר ז"ל ניתן לסמוך עליהם?

 

יש עוד אין ספור שאלות שניתן לשאול את ממשלת החידלון הישנה וזו שבפתח, כי עבורי כל אלה שהשתתפו בממשלת אולמרט, שותפים במחדל הזה, ובמחדלם של החיילים רגב וגולדוואסר, ולכן חייבים לעוף לכל הרוחות ולא לקבל הזדמנות שנייה. הייתי מצפה מחברי הממשלה וסגניהם שלפחות יסתמו את פיותיהם ושלא יעיזו לבקר את אותו הציבור, שממנו הם מצפים שישלח את ילדיו, לשרת את המדינה תחת ניהולם הכושל ואחרי כן יאלצו לשלם מחיר יקר מנשוא ואף לאבד את יקירהם בעקבות ניהולה הכושל של הממשלה בה הם עצמם יושבים. כי היום בניגוד לעבר כבר  " לא יכולה כל אם עברייה לדעת בוודאות, שהיא אכן הפקידה את בניה לידי אלה שראויים לכך".

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר