מס' צפיות - 805
דירוג ממוצע -
החור השחור
אחרי מספר תקלות אנוש במאיץ החלקיקים הענק בז'נבה, התבשרנו כי הניסויים על המאיץ נידחו במספר חודשים לא מבוטל, קורה, עדיף לגלות טעות אנוש לפני הפיצוץ מאשרי לספור את המתים לאחר הפיצוץ.
מאת: zvidoc 11/10/08 (10:21)

אחרי מספר תקלות אנוש במאיץ החלקיקים הענק בז'נבה, התבשרנו כי הניסויים על המאיץ נידחו במספר חודשים לא מבוטל, קורה, עדיף לגלות טעות אנוש לפני הפיצוץ מאשרי לספור את המתים לאחר הפיצוץ. אולם הלילה העולם נפטר מחלק קטן של החור השחור אשר קיים כבר במילא, מותו ה"טראגי" של יורג היידר מהווה הקלה, ולו מועטה בלבד, מהאיום הניאו נאצי החוגג באוסטריה, בצורה  פעילה ורשמית, כאשר למעשה הייתה ויש תקווה בהיווצרותו של האיחוד האירופי.

 

האיחוד האירופי הוא הוכחה לצורך של העולם ליצור גופים אשר דרך הכלכלה יתירו את העולם על מקומו, סעו לצ'כיה ופולין וראו את קפיצתם מימי הביניים אשר כפו עליהם הקומוניזם הסובייטי המושחת אל עידן המאה העשרים, מאז הצטרפותם לאיחוד, הוזרמו לשם כספים עם ייעוד לשיקום הריסות העבר וראו זה פלא, זה גם קורה. זה קורה עד כדי כך ובצרפת יש המלינים כי נעלמו הפועלים הפולנים, ע"פ רוב בלתי חוקיים, המוכשרים כל-כך בבניה, מאחר והם חזרו לארצם, להשתתף בבניה המחודשת ולקבל את שכרם בצורה חוקית ומתאימה לתנאים באירופה.

 

אולם לאיחוד האירופי, אשר יש הוכחות להצדקת קיומו, יש חור שחור הבנוי ממספר גורמים: חלקם גורמים פוליטיים מהשמאל המתנגדים ל"גלובליזציה" ומימין, אלא הרואים באיחוד כאויב הנציונליזם, המסוכנים בניהם הם חלק מהנהגת אוסטריה, קבוצות ומפלגות כמו ה"חזית הנציונליסטית" של לה-פן בצרפת ועוד הרבה קבוצות ניאו-נאציות ברחבי אירופה המערבית. מול אנשי שמאל קיצוניים אשר אולי אינם מהווים סיכון לשלום העולם, אך בהחלט מהווים מטרד לקיום האיחוד האירופי. לגופים אלו יש הרבה הצדקות לטיעוניהם בייחוד כאשר מדובר בתחום האקולוגי ובמערכת הכספית אשר כרגע קורסת בעולם כולו ועצם העובדה כי הנגע החל בארה"ב, נותן למצב נופח חזק יותר של מתנגדי הגלובליזציה.

 

החור השחור העכשווי הוא אכן אותו משבר כלכלי, אשר יכול להפוך תקופת הישגים ארוכת שנים, אשר ייעודם היה בייחוד למנוע מאירופה למודת המלחמות, להתייצב כנגד נגע רע זה שוב, להביא שוב למשבר אשר בו מדינות מסוימות יפילו את האחריות על מדינות אחרות.

 

מותו  "החגיגי" של היידר לא מסמל לצערנו כל התקדמות לכיוון של שלום על פני אדמות ולא פותר כל דבר בחור השחור אשר פוקד את העולם, את אירופה ואפילו אותנו, ישראל הקטנה . זה גם לא יפתור את בעיית הפאשיסטיות והגזענות אשר יש לה נטייה לנסוק מעלה כאשר המצב הכלכלי נוחת מטה.

 

אולי מלחמת הירושה, אם תהיה כמו זו אשר יש במפלגתו של לה-פן בצרפת, תחליש את המנהיגות הפאשיסטית באוסטריה, כאשר אסור לשכוח את הקורה באיטליה של ברלוסקוני.

 

לשחרר את גלעד שליט ומיד!

תמונה ויקיפדיה

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר