אתר הדעות והביקורות של הגולשים 

בוא להביע את דעתך בכל נושא שתרצה

בואו להיות עורכי מדור באתר פרשן

 

הרעיון העיקרי של אתר "פרשן" הוא שיתוף הגולשים. לכן, אנחנו מזמינים את הגולשים לקחת גם חלק בניהול ובעריכת התוכן בעבודה שמאחורי הקלעים בפרשן.

 

מדוע צריך עורכים בפרשן?

  

מכיוון שהמדיניות האתר היא לשמור על רמה בסיסית של תוכן שמתפרסם באתר, העורך הוא למעשה זה שמאשר סופית את המאמרים טרם פרסומם באתר.

 

אז מה בעצם תפקידו של עורך מדור בפרשן?

  

ראשית יש להבין כי אנו מעוניינים לתת לכל כותב באתר להביע את דעתו בצורה ובסגנון בהם הוא בוחר ולכן העורך אינו יכול להתערב בתוכן או לשכתב אותו. אולם לעורך יש בכל זאת מספר תפקידים מוגדרים לפני אישור מאמר לפרסום באתר ואלו הם:

 

  • בחירת כותרת מתאימה למאמר-  במקרה שכותב לא צירף כותרת.
  • בחירת כותרת משנה - במקרה שכותב לא צירף כותרת משנה.
  • הוספת תמונה - במקרה שכותב לא צירף תמונה.
  • תיקון שגיאות כתיב או פיסוק - ללא התערבות בסגנון או בניסוח.
  • הוספת קישורים - הוספת קישורים מתאימים מתוך הטקסט.
  • אימות עובדות- בדיקה ואימות העובדות המצוינות במאמר.
  • סלקציה והתאמה- סינון תכנים שאינם הולמים או שאינם עולים באותו קנה המידה עם מדיניות האתר ובדיקת תאימות התוכן למדור הנכון באתר.

 

מי יכול להיות עורך בפרשן?

  

כל עורך מדור בפרשן חייב לשלוט היטב בשפה העברית ולהכיר כראוי את המדור אותו הוא עורך. בנוסף, אנו מבקשים מהעורך לאשר כל מאמר שנשלח, לא יותר מ-24 שעות מרגע שליחת המאמר. אבל הכי חשוב, אנו מצפים מעורך שיהיה אדם ישר, אמין ובעל נכונות להשתלב בעבודת המערכת.

 

האם עורך מקבל תשלום?

 

בשלב זה של האתר איננו משלמים לעורך והתפקיד הוא על בסיס התנדבותי בלבד אולם בתוכנית העתידית של האתר יש כוונה אמיתית וברורה לשלם לעורכים באתר.

 

אז מה יצא לי מזה?

  

אם אתם אוהבים אקטואליה וחולמים לעבוד בתקשורת, הנסיון שתצברו בעבודה במערכת פרשן יכול לעזור לכם בהמשך הדרך. כמו כן, יש כוונה ברורה לשלם לעורכים על עבודתם בעתיד.

  

או קיי, אני מעוניין/ת להצטרף. מה עושים? 

 

שלח/י לנו דוא"ל לכתובת  editor@parshan.co.il  וספר/י לנו איזה מדור הינך מעוניין/ת לנהל, מה הרקע שלך בתחום ופרטים כללים על עצמך ואנחנו כבר נתן לך את כל שאר הפרטים.