מס' צפיות - 394
דירוג ממוצע -
עצרת היגון והעצב
מצער לדעת שלמרות שמדינת ישראל למודת נסיון בטיפול בחטיפות ובהחזרת שבויים, לא השכלנו להבין שברגע שאתה משדר לאוייב חולשה ופאניקה אתה מחזק את שליטתו בנעשה וע"י כך גורם לתשלום מחיר מופקע.
מאת: רועי אורן 06/10/08 (22:48)

היום נערכה בכיכר :"רבין" בת"א עצרת נוספת למען גלעד שליט שכותרתה הייתה: בקשת סליחה מגלעד שליט בגלל שהוא עדיין שבוי בעזה או בסביבתה.

 

למרות הצער והכאב והסמפתיה שאני חש למשפחת שליט, אני סבור שעצרת זאת מיותרת מאחר שהיא מחזקת את החמאס ומעלה את המחיר,כמו גם הצהרת ועדת השיחרורים בראשות חיים רמון שמדינת ישראל תהא מוכנה לשלם כל מחיר למען שובו של גלעד חי ושלם לישראל.

 

כפי שכתב ד"ר בעז גנור ב-ynet מדינת ישראל הייתה צריכה ללחוץ על החמאס ע"י יצירת אזורי חיץ בעזה , ולהפסיק להעביר כספים וחשמל וליצור לגיטמציה בינלאומית על מנת שכולם יבינו שחייבים לשחרר שבוי וחטיפת אזרחים חיילים היא פשע מלחמה שהעונש עליו הוא כבד.

 

במקום זאת אנחנו מתרפסים, מזדהים , נכנעים ללא קרב ושוכחים את הגאווה הלאומית שלנו. הגיע הזמן שנהיה לראש ולא לזנב כלומר שנוביל ולא נגרר .

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר