מס' צפיות - 367
דירוג ממוצע -
העימות המשני
כאשר גבר מתעמת עם אשה מצפים שהוא יעליב ויצלוף בה, אך כאשר ביידן נקט גישה מאופקת והתייחס אל הבוס שלה ולא אליה אישית זה הוציא את העוקץ מהעימות הזה. והאמריקאים הפסידו קורטוב של אלמנטים בידוריים.
מאת: רועי אורן 04/10/08 (16:11)

ביום שישי נערך באוניברסיטת וושינגטון שבעיר :"סנט לואיס" העימות המשני בין המועמדים לתפקיד סגן הנשיא : ג'ו ביידן הבן הדמוקרטי, ושרה פיילין הרפובליקאנית. גם העימות הזה נחלק לשני חלקים מרכזיים : חוץ ובטחון, וכלכלה.

 

בחלק הראשון שעסק בכלכלה שני המועמדים גינו את הטיפול של ממשל בוש במשבר הכלכלי הקשה הפוקד את ארצות-הברית אך שניהם נמנעו מלהציג תוכנית חלופית בנושא.

 

החלק השני שעסק במדיניות חוץ ובטחון ביטא את ידיעותיו ובקיאתו של הסנאטור ביידן בתחומים אלו, אך לא הובלטה הנחיתות של פיילין אשר התכוננה לעימות הזה עם יועצייה. ביידן תקף בעיקר את מקיין ולא התייחס כלל לגברת הניצבת לצדו,  ואילו פיילין דברה רבות על אובאמה.

 

לסיכום : גם עימות זה לא הוכרע מאחר ושני הצדדים לא נתפסו במעמוריהם. היות ושניהם התכוננו לעימות ע"י יועצים מטעמם, דבר זה הוביל לכך שפיילין לא התבטאה כמעט בעינייני חוץ, ולעומתה ביידן הפגין גישה ממלכתית אשר התאפיינה בחוסר התייחסות מופגנת לגברת ולרקע שממנו היא באה 

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר