מס' צפיות - 616
דירוג ממוצע -
המירוץ לנשיאות בארה"ב
מאת: בועז דקל 07/09/08 (07:47)

ראיתי אתמול בחדשות 10 את הנאום של שרה פיילין בועידה הרפובליקנית, ואני אומר לכם שאני המום מאיך שהקמפיינים של 2 המועמדים לנשיאות מתנהלים.

 

אם ככה נראים הקמפיינים לנשיאות, כנראה שיש איזושהי סיבה. נראה שהמועמדים פונים לקהל שמרני, צבוע ומצד שני נאיבי בצורה שלא תיאמן.

 

משום מה נראה לי, וזאת אומנם תחושה לא מבוססת אך חזקה, שאצלנו הנאומים האלה וכל ההצגה הזאת לא הייתה עוברת. הרי זה כל כך ברור שהכל מחושב, מבויים ונראה כמו העמדת פנים אחת גדולה. האם מישהו באמת מאמין להם? לא כי אם כן, אז צריך להיות די אידיוט. כמו בתוכניות הריאליטי ואפילו גרוע מזה נראה שכולם יודעים שהכל בולשיט אבל ממשיכים לשחק את המשחק.

 

המועמדים די עושים מעצמם צחוק אני חייב לציין, אבל יודעים שזה או זה או שהם יכולים כבר ללכת הביתה.

 

למרות ששיטת הבחירות האמריקאית נראית יותר הגיונית משיטת הקואליציות בארץ, עדיין ברמה האישית של המועמדים והקמפיינים עצמם זה נראה כמו הצגה אחת גדולה ותו לא. כמו תוכנית ריאליטי ממש.

 

תסתכלו על הנאום של שרה פיילין אתמול במפלגה הרפובליקנית. הרביצה הצגה גדולה, נאום שבטוח מישהו אחר כתב עבורה והוא עובד היטב על ידי מנהלי הקמפיין ואנשי יחסי הציבור. כמעט בטוח שלא היה לה, אולי חוץ מהאישור הסופי, שום יד בכתיבת הנאום עצמו. אבל היא שיחקה יפה את המשחק. בכלל נראה שהתכונה הכי חשובה אצל מועמד לנשיאות ואנשיו בארה"ב זה כשרון המשחק שלהם.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר