מס' צפיות - 508
דירוג ממוצע -
צוות החלומות
אם יצליח ביידן לייעץ ולהתוות מדיניות שתהייה נוחה לארה"ב מחד ולעולם הגועש מאידך ,זה יהפוך את בחירתו של המועמד ברק אובאמה מחיסרון ליתרון.
מאת: רועי אורן 25/08/08 (18:51)

ביום שבת הודיע המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות-הברית ברק אובאמה את הסנאטור ג'ו ביידן למועמדו לתפקיד סגן נשיא ארה"ב.

 

ג'ו ביידן הוא סנאטור אמריקני המייצג את מדינת דלוואר הקטנה, והוא נחשב כאחד הסנאטורים המשפיעים ביותר בארה"ב . ביידן שימש בשני תפקידים משפיעים בסנאט האמריקאני :(הוא משמש כיושב-ראש הוועדה למדיניות חוץ בסנאט בה היה חבר משנת 1988 ) וכן שימש יו"ר הועדות המזויינים בסנאט והיה חבר ועדת המשפטים העוסקת בין השאר בשימוע למועמדים לתפקיד נשיא בית-המשפט העליון וכן עומד בראש שדולת הסמים.

 

ביידן אמור להוסיף לברק אובאמה ניסיון וידע בתחום מדיניות חוץ ובטחון (שאלו שני התחומים בהן אובאמה חלש). לביידן יש דעות נחרצות בנושאים שונים ולעיתים אף הפה שלו מכשיל אותו מה שהופך אותו כמטרה נוחה לניגוח מצד הרפובליקנים.

 

למשל: בסרטון של ג'ון מקיין הוצג ביידן כאומר שהוא יהיה מוכן לרוץ לצדו של מקיין כלומר: ביידן הוא זגזגן שבכל רגע עלול לשנות את עמדתו הבסיסית וזה עלול להוות מוקש למפלגה הדמוקרטית לקראת ועידתה שנפתחת היום בדנבר בירת קולורדו.

 

אך אם יידע ביידן לשמש כיועץ בטחוני בכיר לאובאמה חסר הניסיון הוא יכול להפוך את חוסר ניסיונו המדיני-בטחוני של המועמד ברק אובאמה ליתרון בפני הבוחר האמריקני.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר