מס' צפיות - 1446
דירוג ממוצע -
פרשת הילדה שנעלמה בנתניה
האם משטרת ישראל באמת מאמינה שאחרי 4 חודשים שאין להם קצה חוט יש סיכוי למישהו למצוא את הילדה הזאת?
מאת: בועז דקל 25/08/08 (02:22)

נכון יכולתי להגיב לכתבות שהופיעו פתאום ב-YNET ב-WALLA וגם כאן אבל היו כבר כל כך הרבה תגובות שם שלא רציתי ללכת לאיבד בים התגובות.

 

ואיך לא יהיו תגובות? הרי יש כאן משהו בלתי נתפס. הילדה שהיא רק בת 4 נעלמה כבר במאי, זאת אומרת לפני כ-4 חודשים. רק היום יוצאת משטרת ישראל עם הידיעה, עם התמונה ועם בקשה לעזרת הציבור. ולא רק זאת, אלא שלא מפרסמים עוד פרטים.

 

ואני שואל אתכם, האם משטרת ישראל באמת מאמינה שאחרי 4 חודשים שאין להם קצה חוט יש סיכוי שמישהו למצוא את הילדה הזאת? הרי אם מישהו חטף אותה ומחזיק בה הוא כבר בטח לא בארץ מזמן, ואני רק מקווה שמישהו חטף אותה כי האלטרנטיבה הרבה יותר גרועה, ומצד שני גם הרבה יותר ריאליסטית.

 

מה שלא ריאליסטי כאן זאת התנהגות המשטרה. מה שמעורר הרבה שאלות? כמו למשל, איפה הייתם עד עכשיו? למה לא אמרתם כלום? למה לא ביקשתם את עזרת הציבור ברגע שהילדה נעלמה, הרי אם מישהו ראה אותה אז הוא כבר לא זוכר ואין סיכוי כמעט שיזכור. ואם הוא כן יזכור משהו, הרי שזה כנראה כבר מאוחר מידי בשביל לעשות משהו כי מי שלקח את הילדה ומי יודע מה עשה לה כבר מזמן לא במקוםם שראו אותו.

 

כל העניין נראה הזוי ביותר. אולי זה תרגיל בשביל ללכוד מישהו? אבל לשחק ככה בילדה בת 4?

 

לא יודע מה להגיד לכם אבל משהו בהחלט מריח לא טוב מכל הפרשה הזאת, בעיקר התנהגות המשטרה. וזה בתנאי שמה שכתוב כאן נכון. כל הסיפור הזוי.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
איזה מסכנה....
רועי 25.08.08 (02:55)
2.
למה??
חסוי 25.08.08 (17:30)
3.
מפגרים !!
חסוי 01.09.08 (17:11)