מס' צפיות - 954
דירוג ממוצע -
ליבי ליבי עליך גלעד שליט
מאת: kalligula 17/08/08 (23:45)

היום אני מקשיב לרדיו ולא מאמין למשמע אוזניי. מה עובר על ממשלת ישראל הכושלת הזו? איך מתקבלות החלטות בממשלה הבזוייה הזו? מה מעשיה ומחדליה גורמים למתגייסי מחזור אוגוסט הקרוב, ולבאים אחריהם. גלעד שליט נמצא בשבי כבר 784 יום!!!!!!!!!!!!

 

ממשלת ישראל שכשלה בכל מעשיה בטיפול בחטופי צה"ל, הפקירה אותם והתנהלה באיטיות ובחלמאות בכל הקשור בשיחרורם של אלדד רגב ז"ל ואודי גולדוואסר ז"ל, ממשיכה בכשלונה בטיפול בגלעד שליט. החייל גלעד שליט שמצוי בשביו כבר 784 יום , כאשר אין לדעת באילו תנאים הוא מוחזק ומה מצבו הבריאותי והנפשי אחרי כל הימים הללו. היום ממשלת ישראל החליטה לשחרר עוד 200 אסירים פלשתינאים, כאשר שניים מתוכם עם דם על הידיים ,משמע היו שותפים לרצח ישראלים במו ידיהם.

 

ה200 האלה מצטרפים לעוד כ800 אסירים ששוחררו בשנה האחרונה , כחלק ממחוות לראש הרשות הפלשתינאית, חלק מחצאי הסכמים שרק השד יודע מה ממשלת החידלון הזו רוקחת בחדרי חדרים בראשותה של המועמדת לראשות הממשלה מטעם קדימה ח"כ ציפי ליבני. (מענין מה היה חושב עליה אביה לו ידע במה היא עוסקת?)

 

מישהו יכול להסביר לי מה קורה כאן? ד"א היום בערב שוב נפל קסאם במערב הנגב, זהו הקסאם ה36 במספר מאז אותו הסכם כניעה מביש של ממשלת ישראל עם החמאס, וכרגיל זה יעבור בשקט וללא תגובה למרות הצהרותיהם של שרי ממשלת ישראל בנסיונותיהם להצדיק את הסכם הכניעה, ושוב אנחנו מצטיירים ע"י הצד השני כנמר של נייר ומאבדים כל פיסה של הרתעה שכבר דבר לא נשאר ממנה .

 

מי שלא יודע, מרבית המשוחררים יהיו יוצאי הפת"ח , ומי הם אלה שיורים קסאמים לעבר ישראל מאז הסכם הכניעה? לא צריך לנחש יותר מידי, גם הם חברי הפת"ח ע"פ גורמי המודיעין שלנו. הדבר המורא ביותר בכל הסיפור ההזוי והמופקר הזה הוא מה מחירו של חייל צה"ל המצוי בשבי כבר 784 יום?

 

אם בעבור מחוות שיחררנו כמעט 1000 אסירים, אתם רק יכולים להבין מה ידרש בעבור גלעד שליט. בסיפור המחווה הזו הצלחנו להרגיז את החמאס, לגרום להם לעלות את תג המחיר בעבור שיחרורו של גלעד. מי שחושב שהם יישבו בחיבוק ידיים בזמן שהפת"ח גוזר קופון בשיחרור האסירים הזה, הוא פשוט מטומטם ולא מבין דבר וחצי דבר בתהליכים שקורים כאן במזרח התיכון.

 

תתביישו לכם כל חברי ממשלת ישראל, אתם בזויים ועלובי נפש ואתם פוגעים בדבר היקר ביותר שעליו עוד נשאר לנו קונצנזוס,הנזק שאתם גורמים ישפיע עלינו לדורי דורות,ואתם אלה שגורמים להעצמת תופעת ההשתמטות ואי הרצון לשרת בצבא כי אתם אלה שמפקדים עליו , מי ירצה לבוא. ליבי ליבי עליך אחי לנשק גלעד שליט ובני משפחתך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר