מס' צפיות - 451
דירוג ממוצע -
החיסולים הכושלים של העולם התחתון
מאת: בועז דקל 30/07/08 (00:02)

כבר יומיים נותנים ב-HOT (לא זוכר באיזה ערוץ) את הסנדק. שלשום היה הסרט הראשון ואתמול הסנדק 2. אני מאוד אוהב את הסרטים האלה וראיתי אותם כבר מיליון פעם. אבל אתמול במיוחד טפחה לי על הפנים העובדה שנראה שאנחנו חיים קצת בסרט. מלחמות הכנופיות בארה"ב בתור הזהב של הגנגסטרים מזכירים את מה שקורה פה. גם שם רואים את הגנגסטרים יורים אחד בשני כאילו אין אנשים תמימים ברחוב וכאילו אין משטרה. שם לפחות ברור (לצופה ולכולם) שהמשטרה שייכת לארגוני הפשע. לא יודע מה קורה כאן ואולי גם לא רוצה לדעת.

 

הטרגדיה שקרתה אתמול בחוף הים היא שערורייה ברמה שקשה לתאר. במדינה מוכת טרור שאנשים תמימים ימותו ככה סתם תוך בילוי בחוף הים עם המשפחה, ולא בפעולת טרור אפילו, אלא נסיון חיסול כושל של ארגוני הפשע זה משהו שקשה לעכל.

 

את מי אני מאשים? את כל הגורמים הרלבנטים, קודם כל את ארגוני הפשע שמסכנים ללא צורך אנשים תמימים. אם אתם כבר רוצים לחסל מישהו משלכם תעשו את זה בלי לסכן אנשים אחרים שאין להם שום קשר לעניין שלכם. חסרות דרכים? אבל יותר אני מאשים את שלטון החוק ואת המשטרה, שלא עושה כנראה הרבה כדי להלחם בתופעה. הרי היו שם שוטרים והיה מידע מודיעני, אז איך זה שדבר כזה קורה, אף אחד לא נתפס ואישה תמימה אחת מתה?

 

כבוד השר אבי דיכטר, כדאי שתעשה בדק בית, ובמקום לפלוט שטויות בתקשורת תפעל. כמו כן המשטרה. תנקו את האורוות שלכם ותעשו את העבודה כמו שצריך.

 

אי אפשר לסבול מצב שאנשים תמימים נרצחים סתם בגלל מלחמת כנופיות. לעשות משהו ומהר.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר