מס' צפיות - 535
דירוג ממוצע -
רק בישראל
הרגיזה אותי התנגדותה של היועצת המשפטית לכנסת לשלול את זכויות הפנסיה של ח"כ לשעבר הבוגד עזאמי בשארה. קיבינימט, אותו ח"כ לשעבר ששירת בכנסת ישראל מואשם בהעברת ידיעות לחיזבאללה בזמן מלחמה!!! היש בגידה נוראה מזו?
מאת: kalligula 21/07/08 (22:23)

אני לא יודע, אולי בגלל שאנחנו מדינה צעירה יחסית, אולי זה בגלל שאנחנו חסרי בטחון ברמה שלא ניתן להבינה. או שמא, אולי יצאנו מהגלות אבל הגלות לא יצאה מאיתנו וכל החלטה ועשייה שלנו היא ע"מ למצוא חן בעיני הפריץ, והחשש מלהרגיזו אחרת איך ניתן להבין החלטות מסויימות?.

 

אתם בטח תוהים מה לכל הרוחות הוא רוצה מאיתנו? היום הכותרת שהרגיזה אותי היתה התנגדותה של היועצת המשפטית לכנסת לשלול את זכויות הפנסיה של ח"כ לשעבר הבוגד עזאמי בשארה. קיבינימט, אותו ח"כ לשעבר ששירת בכנסת ישראל מואשם בהעברת ידיעות לחיזבאללה בזמן מלחמה!!! היש בגידה נוראה מזו? יש מדינות בעולם שעל דבר שכזה אדם מוצא להורג, ד"א גם בישראל ניתן להוציאו להורג אם יוכח שהוא אכן בוגד.

 

אז יקפצו כל אלה ויאמרו מי שם אותך להיות התליין של בשארה? אדרבא הייתי רוצה לראות את החלאה הזו שנהנה ממנעמי השררה שיעלה אחר כבוד על טיסת אל על ויוכיח את חפותו, לא רק בשבילו עצמו ובני משפחתו אלא בעיקר בעבור אותו ציבור ששלח אותו לכנסת ישראל לייצגם, זה אותו ציבור שגם כך מואשם בחלק מהציבור כגיס חמישי, ולאור הפרסומים האחרונים על חמשת הסטודנטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים שניסו להקים תא של אל קאיידה בישראל, יחד עם הבדואים מרהט ובעיקר המחבלים שפעלו בירושלים, נראה לי שחובת ההוכחה על נאמנותם למדינה מוטלת על כתפיהם.

 

נבחרי הציבור הערבי בכנסת שמדלגים מבירה ערבית אחת לשנייה, תוקפים את המדינה בפורומים בינלאומיים, וגולת הכותרת היא האשמה שרובצת על בשארה שמסר מידע לחיזבאללה. עם גילוי החשדות נגדו הוא נעלם מהמדינה ולא שב, הוא כנראה יודע למה, כי כל אדם חף מפשע היה יוצא להגנת שמו ומשפחתו ולא מתנדב לחיות בגלות הרחק מבני משפחתו, אם זו לא הודאה, הודאה מהי?

 

ע"פ התנהלותה של מערכת המשפט בישראל לא אתפלא אם הוא היה יוצא חף מפשע לו היה שב לארץ. הבוגד הזה מקבל קצבה ופנסיה מהמדינה, וגם כאשר מנסים לחוקק חוק שיתקן את העיוות הלא נורמלי הזה, קמים משפטנים להגן עליו ומתנגדים לשלילת זכויותיו אני מוכן להישבע לכם שדבר כזה יכול לקרוא רק בישראל.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
צודק, צריך לשלול למרגל את כל הזכויות
יובל בן-יעקב 24.07.08 (23:14)