מס' צפיות - 447
דירוג ממוצע -
עוד נתחרט
האם התהדיה תכניסנו לעידן רגוע, או שמא טעינו ויהיה יותר גרוע? ובכלל מהי תהדיה?
מאת: אסתר שניאורסון גרי 21/07/08 (10:11)

המוסלמים ללא יוצא מן הכלל נחשבים חיילים בצבא אללה והם מחויבים למלחמת מצווה (הג'האד) כדי להרחיב את מקומות השליטה של האיסלאם ולהביא למצב שחוק האיסלאם יהיה החוק האחד והיחיד, במקומות רבים ככל האפשר. כל אדמה שנכבשה ע"י הג'יהאד היא מוסלמית לעד וע"פ האיסלאם ליהודים ולנוצרים אין זכות לקיים שלטון עצמאי משלהם ומוטלת עליהם הבחירה: או להיכנע לחוקי האיסלאם כדמי-אנשי חסות שחייבים במס גולגולת מפני שהאיסלאם "סובל" אותם, או להתאסלם, או להילחם עד מוות.

האיסלאם איננו מכיר במצב של "שלום" עם מי שאינם מוסלמים, שלום אפשרי רק בד'אר-אל איסלאם (בית האיסלאם) לפי שהלא מוסלמים נחשבים למי שנמצאים בד'אר- אל חרב (בית המלחמה) והאיסלאם יכול לקיים עמם רק מערכת של שביתת נשק לזמן מוגבל. תהדיה. עד שיתחזק, יתחמש ויתעצם ויהיה מוכן למלחמה ולכיבוש בהזדמנות הראשונה.

המוסלמים הנופלים בקרב למען אללה הם שאהידים והם יקבלו את שכרם בגן עדן עם חור-עין שחורות העין הבתולות שלעולם אינן מזדקנות כמו השאהיד שלנצח נותר צעיר.

זו התהדיה או בשמותיה המקבילים: אי לוחמה, רגיעה, מנוחת הלוחם, הודנה, הפסקת אש זמנית - ומול זה ישראל גם הפעם נשברה ראשונה.

הרבה שמות וחזון אחד. שחרור כל שעל אדמה של פלשתין, החרבת מדינת ישראל והפיכתה לראש גשר למתקפת האיסלאם על העולם המערבי. לא ייפלא אפוא שבכיר החמאס מחמוד א-זהאר ניתח את המצב באומרו: "קריסה אידיאולוגית וערכית בצמרת הישראלית ובכירי הנהגה ישראלית שעסוקים בקידום אינטרסים אישיים הובילו לחולשתה של ישראל במו"מ ובשדה הקרב ולכן הסתלקותה של הישות הציונית קרובה".

ישראל נכנעה

עם סגירת המעברים לעזה היה לחץ עצום על מובארק מצד העולם הערבי כדי שיפתח את הגבול לעזרת הפלשתינים, אלא שהמצרים לא נכנעו כי מדוע הם צריכים את עזה על הראש, ובכל זאת הבטיח מובארק לחמאס שאם לא יגיעו לרגיעה עם ישראל ולא תתאפשר להם התארגנות תהדיה, הוא יפתח באופן חד-צדדי את הגבול ברפיח.

ומה קרה? המצרים והחמאס בוודאי מחככים ידיהם בהנאה. ישראל נכנעה והיא זו שתפתח את המעברים לרצועה ותאפשר לכל "אזרח תמים" מעזה מעבר אל יהודה ושומרון והטרוריסטים הכי גדולים שהתאמנו באירן יעבירו לשם את המומחיות שלהם כדי להשתלט על יהודה ושומרון וכדי לטווח את כל מרכז הארץ.

לא צריך להיות חכם גדול כדי לדעת את העומד להתרגש. בינתיים החמאס יבריח נשק, הוא יתאמן ויתעצם, כבר היום מספר לוחמיו כפול מצבא חיזבאללה והמביש ביותר שהעולם הערבי נוכח שוב שלמדינת ישראל אין מילה, לא רק שדיברה בסופו של דבר עם החמאס, הכירה בלגיטימיות של משטרו וקיבלה אותו כנציג הפלשתינים, הוא שהיה מוקצה ומנודה בעולם כמו אל-קאעידה, וניהלה אתו מו"מ, וחזרה בה מדרישותיה הראשונות שכללו את גלעד שליט, ספגה שנים של הרוגים ונפגעים, כעת היא הולכת ועושה עמו הסכם...

לו הייתה מכה בו כפי שכל מדינה בעולם הייתה נוהגת ולא רק מפגיזה מחסנים ריקים ולא מתייפחת בדמעות שליש כשמישהו מהצד השני נפגע, לו הייתה מסרבת להכיר בחמאס, מבודדת אותו ושוברת אותו ללא אספקה, ללא מזון, או אז היה מתקבל סוף סוף שקט מעזה. אבל לא די שישראל לא חדלה ממתן החשמל, הדלק, הכסף, התרופות, הנה בימים האחרונים היא אפילו הגבירה את הכנסת הסחורות ואת האספקה לרצועה דרך מעבר סופה. עד כה נכנסו ביום 60 משאיות וכעת בין 80-90, מעבר ארז נפתח וחולים רבים יצאו לקבל טיפול רפואי בישראל. נוסף לכך ע"פ הנחיות חדשות של מערכת הביטחון לפתיחה באש, החיילים אינם מורשים לפעול נגד פלשתינים חשודים הפועלים ליד הגדר גם אם הם חמושים, אם אין מידע מבוסס שהם מתכוונים לבצע פיגוע...

אפילו בחלם לא הייתה חלמאיות שכזאת.

 

(תמונה: ג'יין פרסקו)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר