מס' צפיות - 580
דירוג ממוצע -
מערכת משפט עקומה
לאור ריבוי המקרים של הכאת קשישים ע"י מטפליהם, ולאור שוד הקשישים בארץ שהפך להיות מעין ספורט לאומי, הדרך של בתי המשפט בישראל להילחם בתופעות בזויות ונפסדות מאלה הם ע"י הטלת עונשים מגוחכים ומעליבים שבטח לא דואגים לשלומנו.
מאת: kalligula 09/07/08 (23:20)

כל פעם אני מוצא עצמי כותב על קולת עונשם של תתי אדם ע"י מערכת המשפט האטומה והמורמת מעם. יושבת לה בארמון השן ובמקום לשמור עלינו האזרחים שומרי החוק, ומשלמי המיסים שממנים את ישיבתם בכס המשפט, אנחנו מוצאים עצמנו עומדים חשופים אל מול פורעי חוק ותתי אדם שמסתובבים חופשי ברחובותינו.

 

ומה הדליק אצלי הפעם את הפיוז? שני פרסומים ביומיים האחרונים הבהירו לנו שבכל הקשור לשופטי ישראל, חיינו מופקרים ולא נחשבים. המקרה הראשון נוגע לתחקיר שהתבצע ע"י ערוץ 10 על הפדופילים ששידלו קטינות וניסו לפתות אותן להגיע למפגשים אינטימים וכו`.

 

היום מספר חודשים אחרי אותו תחקיר מזעזע ומפחיד ראשון הנאשמים הגיע לבית המשפט ועונשו נגזר. תשבו יציב ותחזיקו חזק, זה העונש שנגזר עליו ע"י בית משפט בישראל. 4 חודשי מאסר שהוא ימיר אותן בעבודות שירות, ו3500 ש"ח קנס!!! כך שומרים על ילדי ישראל ונלחמים בפדופילה בישראל 2008 !!! מענין יהיה לעקוב אחרי שאר הנאשמים שצולמו קבל עם ועולם ומה יהיה עונשם, אל תטפחו ציפיות לאור התקדים העלוב הזה.

 

המקרה השני שהוציא אותי מדעתי היה מקרה המטפלת הפיליפינית שהיכתה קשישה בת 95, שאין עונש שיכול לכפר על מעזה שפל ונבזי מעין זה. מה היה עונשה של אותה מטפלת? חודשיים מאסר!!! לאור ריבוי המקרים של הכאת קשישים ע"י מטפליהם, ולאור שוד הקשישים בארץ שהפך להיות מעין ספורט לאומי, הדרך של בתי המשפט בישראל להילחם בתופעות בזויות ונפסדות מאלה הם ע"י הטלת עונשים מגוחכים ומעליבים ובטח לא דואגים לשלומנו.

 

קשה להאשים אותי מחסידיו של אולמרט, הצצה בכתביי תאשש זאת, כל שכן במלחמתו של שר המשפטים פרידמן ,עושה דברו של ראש הממשלה במינוי אישי על מערכת המשפט בארץ, אינני רוצה להצטרף לעליהום התקשורתי על בתי המשפט, אבל לאור פסיקותיו המגוכחות ואי שמירתו על שלום הציבור ובטחונו אין לי אלא להפוך לחסידם של שני אלה במלחמתם במערכת הרקובה והמסואבת הזו שחוץ מעינויי דין ופסיקות שערוריתיות היא באמת לא שווה דבר.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר