מס' צפיות - 524
דירוג ממוצע -
הטאליבן השתלט על הבירה
מאת: kalligula 25/06/08 (23:43)

היום נחנך בבירה גשר המיתרים בכניסה לעיר. על יופיו וייחודו של אותו גשר ניתן להתווכח, על נחיצותו קצת פחות. אין ספק שאנחנו אחת המדינות הנכשלות בעולם בכל הקשור לתחבורה ציבורית, אמנם אנחנו מצטיינים בהיי טק, יש לנו ארבעה לווינים בשמים, אבל רכבת תחתית או קלה זה כבר מעל ליכולותינו.

 

אותו גשר בכניסה לירושלים שהושקעו בו 240 מיליון ש"ח!!!, כמעט רבע מיליארד אמור לשמש את אותה רכבת קלה. על איזה רכבת מדובר? למישהו יש פתרונים? אמנם חזון יש, סביר להניח שאולי נכדינו יזכו לראות את הנחת הפסים הראשונים של רכבת כזו באחת מהערים הגדולות בארץ, אנחנו כנראה רק יכולים לחלום, ובעיקר להתבייש כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל ושם זה ענין מובן מאליו.

 

אז כרגיל במחוזותינו רתמו את העגלה לפני הסוסים. העיקר שהנכבדים חתכו את הסרט, יותר פשוט לחתוך סרט כזה מאשר את הסרט של פתיחת הקו הראשון של הרכבת הקלה בעיר, שזה אולי יקרה באחרית הימים אז למה להשקיע? כדי שהבא אחריי יזכה לתהילה. הרי ממילא הציבור לא מענין כאן אף אחד מבעלי השררה (מלבד ממחלקי המעטפות).

 

לירושלים שנחשבת לעיר העניה בישראל!!! מסתבר יש כסף בקופה בשפע, אם על חנוכת אותו גשר לרכבת הקלה שאיננה יש להשקיע 2 מיליון שקלים!!!  מדובר באירוע מרהיב במיוחד אשר ישלב מייצגי ענק של מוסיקה, צבע, תאורה, אקרובטים, אמני רחיפה, עשרות רקדנים, מופעי מולטימדיה, פירוטכניקה וזיקוקי דינור.

 

במופע אמור להתקיים מופע ריקוד של להקת בנות. שומו שמיים איך הן תופענה בראש גלוי וללא כיסוי? אחרי דיונים רבים על סף ביטול מופע הבנות שלבד מצביע על זלזול בכספו של משלם המיסים, הושגה פשרה ואותן בנות הופיעו כאשר על ראשן כובע צמר שמכסה את שיערן, ועל גופן עטו בגדים עם שרוול ארוך שמעליו מתנוססת גלימה. אדם שהיה נוחת לאירוע מהאוויר, סביר להניח שהיה חוטף התקף לב מהחשש שהוא נחת בטעות באיראן או ערב הסעודית ולא אפגניסטן.

 

כי כך בדיוק נראו הבנות בשעת הופעתן. זה לא טהרן ולא ריאד ולא קאבול  זו ירושלים!!! זו גם בירתם של החילונים במדינה הזו שמן הסתם נושאים על גבם את כל לומדי הישיבות והכוללים ושאר מקבלי הקצבאות בעיר הענייה הזו. עכשיו מענין מה תעשה מועצת הטליבאן שהשתלטה על הבירה מחר עם צאתו של מצעד הגאווה בעיר? סקילה בחוצות העיר מובטחת, אני רק מקווה שבזה זה יסתכם אבל חוששני שלא. הלוואי ואתבדה. ירושלים שנת 2008

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הכל נכון, סיפור הבנות חשוב יותר>>
zvidoc 26.06.08 (07:00)