מס' צפיות - 453
דירוג ממוצע -
ממשלה שמקום היוודעה לא נודע
בזמן משחקים פוליטיים מלוכלים בכל שני וחמישי, אולמרט צריך לנהל פה איזשהי מדינה, הכי קל זה לברוח.
מאת: מיכה אקדמן 24/06/08 (08:21)

לאחר הקרב בעמלק, כאשר לא עשה שאול את שציווה אליו אלוהים לחסל לחלוטין ועד היסוד את העם העמלקי והשאיר כמה פירורים, הזעם עליו היה רב. אלוהים מאותה נקודה לא שמע לו ואף עשה הכל כדי ששאול כן ייכשל. אפרופו שאול, הסיפור מתחיל ביופי של פתיחה: הלך לחפש אתונות ומצא מלוכה. אצלנו כל אחד מחפש מלוכה, אבל אם אפשר אז כמה טונות (של דולרים).

 

ומה הקשר אם כן לממשלת ישראל? האם הקדוש ברוך הוא כבר לא עם אולמרט? מה לראש ממשלתנו, הלא פופולרי יש לומר, עוד בשרוול כדי שלא נזכר אותו כאחד מראשי הממשלה הגרועים בתולדות מדינת ישראל, שהשוואה לשאול פשוט מדהימה: אז מלחמה בעמלקים, סליחה חיזבאללה. איך שלא נסובב את זה החיזבאללה והחמאס ימשיכו לחגוג לנו עם חטיפות חיילים. תעשה משהו נו באמת?

 

הפתרון היחיד המתבקש כיום הוא שחרורם של אודי, אלדד וגלעד. נשיא איראן התחייב שמדינתו תתיצב לצד החיזבאללה עם תתחיל מלחמה בגבול. אז יופי שיתייצב. אם העולם ישתוק ונבוס פה, נראה האם מרקל אכן "אוהבת ישראל" וסרקוזי "צרפת איתכם תמיד", ויותר חשוב מה יהיה הלאה.

 

אפרופו אודי ואלדד - ביום חטיפתם דו"ח מודיעין מילואים מקיף שנעשה מודה כי כאשר קיבלו נחטפו אודי ואלדד, היה אודי גולדווסר במצב אנוש ואלדד רגב במצב קשה. כיצד ניתן בכלל להכריזם כחללים? יש מידע מדויק על כך? נסראללה הוכיח זאת? ומדוע אנחנו בכלל נותנים לסמיר קונטאר לדבר. אם להם אסור אז גם לא אסור. מקום היוודעה של הממשלה לא נודע.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אהוד, - היה פעם שם מאוד אהוד...
מריאן קפלון 25.06.08 (09:43)