מס' צפיות - 454
דירוג ממוצע -
על רמת הגולן וחשיבותה למדינת ישראל
אולמרט מנסה להסיח את דעת הקהל ע"י מתן מתנות לסקטורים מסויימים. כדי למצוא חן בעיני השמאל הקיצוני והערבים הוא נותן את רמת הגולן וכדי לקבל את תמיכת החרדים הוא מפטר את הרב דרוקמן ממינהל הגיור.
מאת: דב בינדר 19/06/08 (18:23)

אולמרט ידוע מאז ומתמיד כ"אוהב כסף" כבר כחבר כנסת צעיר הוא שימש גם כלוביסט בכנסת, דבר שאז היה עדיין לא אסור ובדמוקרטיה כל מה שלא אסור נחשב כמותר, הוא מכר את קשריו בכנסת למי ששילם לו והיה למעשה "מאכער", מי שפנה וביקש את עזרתו כח"כ אולמרט קיבל חשבון מעו"ד אולמרט, כשר אבל מסריח.

 

כשאסרו על פעילות הח"כים כלוביסטים הוא היה בין ראשי המתנגדים לאיסור, והיום רואים שוב את אהבתו לכסף בפרשת "מעטפות הכסף". אבל, הבעיה העיקרית העומדת בפנינו היום היא הגולן.

 

הגולן נכבש על ידי ישראל בפעולה הגנתית לאחר הצקות בלתי פוסקות מצד הסורים במשך 19 שנים שלוו בכיבוש בלתי חוקי של שטחים ישראלים והחזקתם ע"י הסורים כמו חמת גדר, תל מוטילה, חוף הכנרת המזרחי, טבחה ועוד, אפילו בתל דן הם שלטו למעשה.

 

לאחר כיבוש הגולן הוחל עליו החוק הישראלי ומאותו יום הגולן הוא חלק בלתי נפרד מישראל ונסיון למסירת שטח ריבוני ישראלי לידי האויב כאשר רמת הגולן היא שטח ריבוני ישראלי לפי החלטת הכנסת, מהווה בגידה על פי סעיף 97 לחוק העונשין, קראתי את החוק הזה ב"ויקיפדיה" ואני מצרף כאן פסקה ממנו.

 

בגידה - מי שעשה בכוונה מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה של המדינה או כדי לגרום ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה

(סעיף 97 בחוק העונשין).

 

על עבירה לפי סעיף זה חל לפי חוקי מדינת ישראל עונש מוות.

הכותב הוא נהג משאית בן 63 מיהוד

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אחלה מאמר
גלעד שלמון 02.09.08 (20:56)