מס' צפיות - 412
דירוג ממוצע -
ושוב מאשימים את התשתית כסיבה לתאונות הדרכים
אין לי שום מחמאות מיותרות לתשתית ולאמונים עליה, נהפוך הוא. אבל יצא לי לנהוג מעט בימים האחרונים על כבישים דומים וראיתי בפעם האין סוף את ההשתוללות הפרועה של רבים ממשתמשי הדרך כולל משטרת ישראל.
מאת: zvidoc 19/06/08 (01:25)

המציאות הבלתי נסבלת של ההרג על הכבישים ממשיכה ועימה ממשיכים גאוני הדור להאשים את הכביש. כך עשו כתבי הרדיו במשך היום ובמהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2.

 

אנשי המשטרה, מד"א עדים לתאונות וכל רק אשר יכל להתראיין, טענו כי הכביש אשם... מהתמונות המזוויעות, אשר פרצו לנו ובצדק לחלל הסלון הערב ובימים קודמים, בלט קודם כל גודל האסון והשבר ועל זה אין ויכוח, ההרג על הכבישים הוא עיוור, ללא לאום, דת, מין או כל יחוס אחר. אך לי בלט גם משהו אחר, צילומי הכביש הראו כביש סלול בצורה מודרנית ותיקני לחלוטין, קו ההפרדה היה כפול וצבעו חדש.

 

ושוב, אין לי שום מחמאות מיותרות לתשתית ולאמונים עליה, נהפוך הוא. אבל יצא לי לנהוג מעט בימים האחרונים על כבישים דומים וראיתי בפעם האין סוף את ההשתוללות הפרועה של רבים ממשתמשי הדרך כולל משטרת ישראל והרושם הוא כי כאשר מתקרב הערב וממהרים לאיזה שידור כדורגל או כדורסל, הפראות רק מתעצמת.

 

אתמול בדרכי לרעננה על כביש 4 פרצה בצומת השרון מכונית מימיני, שם וניגמר לה המסלול המורחב ועקפה אותי בצורה מסוכנת במקום בו הייתה אמורה להאט ואפילו לעצור על מנת לכבד את זכות המסלול הראשי. משמאלי נסעה מכונית משטרה אשר שמה לב למתרחש, השוטר זימבר (ציפצף) בזמבורתו (צופר) תקע גז ובנסיעה פראית הראה את יכולות רכבו..

 

זהו והחיים אל המוות ממשיכים. ואם נוסיף שם קיר אז יהרגו בצד אחד של הכביש? ומתי יבין הנהג ההורג כי קו לבן כמוהו כקיר?

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני ממש לא מסכים איתך
יוני 19.06.08 (12:51)
2.
יוני חביבי
zvidoc 20.06.08 (09:02)