מס' צפיות - 541
דירוג ממוצע -
לחיות במודל של רולטה רוסית
כל ערב מתייצב מנהיג האומה מול המראה ואומר "ראי פלאים את שכרך אכפיל, אם ב"עוטף" כבר קבלו עור של פיל". ועונה הוא מלכי מה רע מזלך, אך עור של פיל יש רק לך.
מאת: בעז לביא 15/06/08 (17:43)

כלומר חשוב היה לי להדגיש כאן שמאז הכתבות הקודמות שיצרתי בעניין עסקינן, שום דבר עוד לא "זז רוורס" ובאמת זה די מטריד אותי שהעניין לא כל כך מטריד קברניטי ממשל ושכמותם.

 

עלה על המרקע ביום ו' האחרון מזכיר קבוץ נירעם וצייר תסריט סוריאליסטי כמעט של חיים במודל של "רולטה רוסית".

 

אני רוצה לומר לכם, שסף השבירה של בגין או בן גוריון (אפילו הוא), היה עוקף מזמן את זה של "אהודיי" (עוד בסיבוב אפילו).

 

אני מנסה להפעיל את מכמני מוחי הפוליטי ולנסות את מזלי בקריאת שיקוליהם של בכירי העם, ואני חוזר ושואל עצמי, "למה הם לא שם"?(פור גאד סק). הודנה/תהדייה? עם מי? בשרי נהיה חידודין חידודין, כאשר ני שומע אחד כברק "מציע" לבחון קודם כל אפשרויות של שלום, "אבל" יאמר מיד "בסוף בכל זאת נאלץ להכנס..." אז למה אלופי ש הבטחון צריך לחכות לסוף ?

 

צריך לעשות איזו "הודנל'ה" קטנה, ואז אחרי יומיים כשיעצרו איזה "צדיק" פונדמנטליסטי בגדה ירו מסג'עייה שני צינורות השקייה ממולאי חנ"מ כדי לרמוז לנו שאיננו "שומרים על הכללים", ויצלפו על חקלאים בשדות עין השלושה, כי ניסו להתנקש בסבתא של אשתו של הנייה בביירות (ובסך הכל הסתבר שהחליקה במדרגות). המלפפון יכתיב לגנן מת להשקות ולקצור יבולן.

 

כמקורב משפחתית ל"כאלה שסובלים" אני יכול לומר שזה טראומטי, קשה במיוחד לילדים שחווים "נפילות רעות" בסביבתם, מבוגרים שתמיד עושים את שיקולי תנועתם ביום ביחס לכמות המחסות על ה"דרך" והולכים לישון רק לקראת אשמורת שלישית כאשר הם בטוחים שגם האויב כבר נם את שנתו.

 

בגין היה קורא להם "ילדי" אני זוכר כיצד היה מתרגש עם כל נפילת קטיושה בצפון, ולכן יצא ללחום במפגעים.

 

אני איני חסיד של פעולה תחת אמוציות (על פי רב אינה מוצלחת ודי מחטיאה את מטרתה) אבל כאן איפה האמוציות, כאן זאת שאלת קיום של נתח מאדמתך. אותו נתח שמכונה "אסם החקלאות של המדינה" וזה נכון ובהיר כמים. בקרוב יאמרו ודאי מנהיגינו "על משקל...אם אין לחם נאכל עוגות", "אם אין עגבניות נייבא מ...עזה, עם הקסאמים ביחד, פגז קומפוט".

 

אפשר עוד להחזיק כך מעמד !! אבל לאחרונה גם נהרגו...? "אנחנו חייבים להיות חזקים" יאמר איזה גנרל פון סיפליס מקברניטות הממשלה.. ומה גם ש"מחזקים עוד לא קמו לתחייה".

 

אפשר רק לנחש מה היו אומרים דנן לו עמדנו עכשיו בפני מערכת בחירות ..."יום לאחר שאבחר לראש ממשלה -חברות וחברים- אכניס את הצבא לעזה ואנפנף משם את החמאס ובני בריתו !!! **וד   **וד **וד "תשמענה שאגות הקהל המשולהב עד אקסטזה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
סיפור עצוב.
דוד 16.06.08 (00:47)
2.
מה צריך לעשות
אביב 18.06.08 (15:18)