מס' צפיות - 587
דירוג ממוצע -
משבר הדלק, המשהו זז? האם אני אמור לחגוג?
מאת: zvidoc 11/06/08 (09:24)

דבר מה קורה בא"י, ערוץ 2 הציג סוף-סוף את הקורה במדינות אירופה, ומשום מה איזה נהג משאית , זיפזפ בין ערוץ ספורט לערוץ הישרדות ו"נפל" בטעות, על הידיעה המרעישה מכבר את אירופה, זה גרם לו לחשוב כמה שניות מייגעות ולטלפן לראש האיגוד שלו:" זה יהיה כיף להאט את כבישי המדינה" אמר הנהג וחכך ידיו.

 

שמעו זאת נציגי המובילים -אברהם פריד ושמעון דהרי ושמריהו הרבסמן וגבי בן הרוש- ואמרו "וואלה" זה רעיון, הבה נרקיד את המדינה, אולי גם יצא מכך דבר מה? ואם לא יצא, לפחות יראו את אשר אנו מסוגלים לעשות.

 

למרות כל השעשוע הזה, אני חוגג, אולי האופטימיות שלי כי דברים יכולים להיעשות בארץ ואפילו בפיגור רב מתחילה להשתלם? הרי איני באמת אופטימי ובמקרה הטוב נראה שביתה קלושה ואם מתבדה אני , מה טוב!.

 

דבר אחד בטוח , המצב אינו יכול להמשיך בצורה בה הוא מתפתח תוך כדי אדישות מוחלטת , הן של הממשלה והן של הציבור.  והעת נשאר לצפות ולראות עם אכן איום המחאות אכן יתממש או אולי הממשלה תבין עוד לפני כך כי מעשה יש לעשות? והייתי חולם..

 

כתבות נוספות בנושא:

 

 משבר הנפט הגיע סוף סוף לערוץ 2

 משבר האנרגיה - דבר מה מתעורר ב-ynet ?

 עליית מחירי הנפט - איך יוצאים מהמשבר?

 השפעת האזרח על המדיניות בארצו

 אנרגיה חלופית , כדאי לקרוא

 על משבר הדלק, זיהום אוויר ופנסיה

 מחיר סולר עולה ב-13%!! מי ישלם על כך? מי עושק?

המשבר העולמי - מי בעיקר מפסיד ומה עושים?

 

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר