מס' צפיות - 2748
דירוג ממוצע -
רק תאיר יודעת (?)
בעקבות הסרט של שרון גל אמש עלו מחדש התחושות בשבועות שלאחר הרצח, שנשכח כבר מסדר יומו של הציבור הישראלי. הנה לכם כתבה על כל הפרטים הידועים המותרים לפרסום!
מאת: מיכה אקדמן 04/06/08 (19:06)

ביום רביעי, ה-06.12.06, בבית הספר נופי גולן התרחש רצח מתועב של נערה בת 13. תאיר ראדה שמה. התעלומה סביב הסיפור ושפע הקולות של תלמידי ביה"ס שמספרים, תחת עננה גדולה של אנונמיות, שהרוצח אינו רומן זדורוב. רומן זדורוב, הוא אותו אדם ממוצא אוקראיני שנמצא כמי שהודה ברצח (לאחר כפייה משטרתית גדולה). מה קרה שם? מדוע המשטרה פיקששה?

 

הסיבה הרשמית היא חשש יתר מבני סלע שנמלט ברחבי מדינת ישראל ונמצא כמה ימים מאוחר יותר. אלא שקיימת סיבה אחרת. הסיבה האמיתית איננה ידועה עד עצם היום הזה.

 

עכשיו נסרוק את האירועים שלב אחר שלב. כמו שכבר תיארתי קודם לכן, אילנה ראדה התקשרה לתחנת המשטרה "גולן" ודיווחה בשעה שש לערך על היעדרותה של ביתה ועל כך שלא חזרה מיום לימודים כרגיל בבית הספר. המשטרה החלה לערוך סריקות ובשעה שבע נמצאה גופתה בשירותי בית הספר כשהיא שרויה בדם רב ועליה מצויים סימני אלימות קשים ודקירות סכין המעידות על כך שנרצחה באכזריות.

 

במהלך הימים הראשונים לא היה בידי המשטרה כל קצה חוט, למרות שמדובר בזירת רצח פשוטה לכאורה לפענוח - בית ספר סגור, ובו עדי ראיה רבים. בתחילה התמקדה החקירה בחשד שמדובר באלימות בין בני נוער, שהובילה למעשה האכזרי. עשרות מתלמידי בית הספר תושאלו על ידי חוקרי נוער ושוטרים, ובמקביל החלה חקירה מאומצת גם בכיוונים אחרים. הזירה זעקה - סימני שיער ארוך, תלמידות עדות, סימני כת השטן ועוד. מה המשטרה בדקה - זה כבר אי אפשר לפרסם.

 

ב-19.12.06 יצאה משטרת ישראל במסיבת עיתונאים מיוחדת בה הוסר צו איסור הפרסום שהטילה המשטרה על הפרשה ואף חשפה שם של חשוד מרכזי ברצח שלטענת המשטרה הודה ושיחזר באופן מדויק את אחד מאפשרויות הרצח כפי שטענו השוטרים. שמו של החשוד רומן זדורוב. במהלך החקירה עבר זדורוב לכאורה איומים רבים ע"י חוקרו שאילצו להודות במעשה.

 

במהלך חודש דצמבר 2006 בפורומים באתרים אליהם מחוברים תלמידי בית הספר הועלו המוני טענות של תלמידים שטענו כי הם יודעים מיהו הרוצח האמיתי ושרומן זדורוב איננו הרוצח. למרות זאת ידוע שזדורוב, ששימש כגנן בבית הספר, היה כנראה בעת המעשה באזור בית הספר והשירותים ולכן לא רק שיש חשד מרכזי נגדו על רצח - אלא שהוא כנראה יודע משהו שאנחנו לא יודעים. בנתיים נשב על איזה קטע מהסרט? בבקשה...

 

קטע מתוך הסרט ששודר בערוץ 10- "רק תאיר יודעת" 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לאא יודעיםם כלוםם מהחיים שלכם!!!
בדוי 05.06.08 (17:45)