מס' צפיות - 633
דירוג ממוצע -
"הגיעו מים עד גועל נפש"
עכשיו זאת כבר "המלחמה" בין ראשי המדינה ל"חישוק" הסמוי שמפריע לקברניטינו לבתק מחדש את "בתולי" הרצועה (בלשון עדינה) שלא ידעתנו מזה שנים בתוכה.
מאת: בעז לביא 15/05/08 (17:04)

באחת מהערכות המצב בשלהי האינתיפאדה ה-1, 1988 היה רה"מ המנוח רבין עד לנזיפה של אלוף הפיקוד באחד מטובי מג"די המילואים שפעל עם אנשיו במחנה הפליטים בחן-יונס.

 

רבין ישב דומם עד כה בפינת השולחן, והאלוף הביע תרעומת "משתוממת" על המג"ד " אתה מבין מה זה לפגוע ב-22 מתפרעים עם כדורי פלסטיק ברגל? 22 ושניים פצועים בחמש דקות"? מן הפינה הרחוקה בשולחן נשמע לפתע קול עמוק בס ואיטי "פחות מדי... כל זה מה שהצלחתם"?

 

ולמה אני מספר לכם את כל זה? או, אז אני אומר לכם! כי רבין ה"יונה", "ס'אר ביוקטולהה מן זמאן" (כמו שאומרים בערבית) ובתרגום פשוט נכנס בה כבר מזמן.

 

אני (כעד) רוצה לספר לכם, כי רמת ההתלהטות הערבית פלסטינית ברצועת עזה באינתיפאדה הראשונה, היתה כה רוויה אדרנלין, עד אשר נאלץ צה"ל להכניס פנימה מעל 80 פלוגות (ריד מיי ליפס) 80 פלוגה ומעלה. אמנם בנשק קר "ופושר", אבל הצבא שלנו, כיסח להם את שאריות המוטיבציה והדבירם עד שקול דממה דקה נשמע בחלל האויר והשאר יסופר "בדברי הימים".

 

אהוד ברק בגבויו ה"מתגנדר" של רה"מ אולמרט יודע "לעשות את המלאכה". שניהם מבינים שהגיעו "מים עד גועל נפש", וכשזה מגיע ללב אשקלון (הבית של דיכטר אגב), כבר רואים את זה ממגדלי עזריאלי, ואי אפשר לסובב אחורה ראש בשקט, לחפש אם מישהו ראה משהו ולומר בתמהון: "יא אללה ראיתם איזה גשם? וכמה ברקים ורעמים אללה יוסטור"! אכן יש הבזקים ורעמים, אך לא בסגנון "חזיז ורעם" אלא בסטייל "קסאם ווא בומבה"!

 

חכמי השבט לובשי המדים יודעים את המלאכה, וכנראה שזה לא יהיה על פי מדיניות "חת"מ על כל קסאם" (די פאסיבית אבל די כואבת) מאד יעילה אגב אבל הרת הדים שמועות והרוגים "שלווים". הפעם יצטרכו להכנס לא לתמיד, אבל ל"זמן בלתי מוגבל" נקרא לזה, ולעבוד באופן יסודי, כולל שליטה על שולי הרצועה (מבפנים) למען לא יבואו בקרבת הגדר.

 

בסוף צריך לשגשג איזה מחנה "אנצאר 4" (אני חושב) אולי ליד מסוף רפיח או איפה שהוא במדבר, רווי אלפי בעלי זקן, שינהלו שם שגרת "שמאל ימין" לאורך זמן, ועוד כמה עשרות עד מאות שכבר "לא יענו לקריאות השהיד יותר" מנוחתם גהינום.

 

צריך להפסיק מלחשוב פ ו ל י ט י ק ה. אהוד& אהוד, עזבו רייטינג עם "אורגזמות מאוחרות", שטח עוטף עזה כבר לא בידנו + אשקלון. כל מיני עבריינים מולט'מין (רעולי פנים) דפר 3 מסג'עייה, ג'בלייה והעבסאנים שולטים במרחב עם שניים וחצי קלשניקובים ומטר צינור השקייה ממולא חנ"מ, בושה לאינטליגנציה של אהוד (איזה?).

 

אני מכיר את החברה מה"עוטף": קיבוצניקים, מושבניקים, חקלאים מאשכול, אם "יגיעו מים עד אקסטרא אקסטרא גועל נפש", הם יתחילו לקנות אבו חמסות, דראגונובים, מישקופיות ומשתוקיות ותהינה תוצאות האמינו לי, ואתם "לא תהיו בחגיגה" ואף לא אחד יפתח לוע ויצפצף!

 

איך היה אומר בגין עלה"ש "יאנוש ורפול יודעים את המלאכה", ואני אומר לכם "גבי ואשכנזי שוחים בחומר" אז תנו להם לצלוח !!!

 

(תמונה: ג'יין פרסקו)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
להוציא דיסק
מיכל 16.05.08 (12:13)
2.
"מונופול" אכן מלת המפתח
בעז לביא 18.05.08 (09:21)