מס' צפיות - 573
דירוג ממוצע -
בלאק פריידי בפתח ולא כדאי לפספס
מאת: 123moty 21/11/21 (19:56)

בשנה האחרונה עברנו כולנו טלטלות רבות, כל העולם שהכרנו השתנה באחת. חנויות נסגרו, טיסות הופסקו, אנשים החלו להסתובב עם מסיכות, אנשים בסרבלים לבנים הסתובבו וחיטאו רחובות (זה אולי לא קרה בישראל, אבל זה היה המדיניות בהרבה מדינות בתחילת הקורונה).

וזה גם השפיע על החיים על חיי היום יום של כולנו  היו שהפסידו את מקום העבודה, היו שנתקעו בבידודים אין סופיים, לא יכולנו לטייל יותר בחו"ל כל אחד ואיך שהקורונה השפיע על חייו.
תוך כדי כל ההמולה לא נשאר זמן לחשוב, אבל בזמן הבידודים היה לכל אחד המון זמן לחשוב. לחשוב על החיים, לחשוב על בן / בת הזוג, לחשוב על הילדים, לחשוב על העבודה וגם לחשוב על "מה הייתי רוצה לקנות". 
כשחושבים מגיעים תובנות לדוגמה איך אני רוצה שהחיים שלי יראו עוד 10-20 שנה, איך אפשר להעמיק ולחזק את הקשר עם בן / בת הזוג וליצור רשימה של מוצרים שאני יקנה מתישהו.
אני רוצה לדבר על התובנה האחרונה "רשימת המוצרים שרצית לקנות" לא תמיד הרשימה הזאת אמיתית וכתובה, בדרך כלל גם היא לא בדיוק רשימה ונמצאת בראש, אבל היא תמיד נמצאת איכשהו ואיפה שהוא.
כי למי אין כמה מוצרים שהוא רוצה, אבל פשוט לא קנה אותם עדיין.
אז הגיע הזמן להוציא לפועל את המחשבות והרצונות. אם תשאלו אותי "למה דווקא עכשיו ?" כנראה פשוט לא שמעתם עדיין על "בלאק פריידי" (בתרגום חופשי יום שישי השחור) שיחול ביום שישי הקרוב ה-26 בנובמבר.
אם כבר שמעתם עליו אני בטוח שמיד הסכמתם איתי.
בקצרה, בלאק פריידי הוא יום שבו אפשר למצוא מבצעים כמעט על כל המוצרים גם בקניה ברשת וגם בקניונים (אבל בנינו למה ללכת לקניות או לחנות, אם אפשר פשוט להזמין און ליין), או במילים אחרות יום שלא נותנים לו פשוט לעבור.

הכותב הוא גיק של טכנולוגיה וגאדג'טים וכותב בבלוג איי פייר

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר