מס' צפיות - 1869
דירוג ממוצע -
אנרגיה חלופית , כדאי לקרוא
חייבים לעצור את התלות בנפט, חייבים לעצור את השימוש במזון לבעירה ועכשיו כל פתרון אשר לא יפגע בחקלאות ואיכות מי הים הוא פתרון מבורך. במקביל, חייבים לפתח כל אנרגיה חלופית אחרת, לנצל את אנרגית השמש עד תום ולייצר רכבים ירוקים.
מאת: zvidoc 05/05/08 (10:44)

לקראת חגיגות יום העצמאות ה-60 של המדינה צריך גם לפרגן, אך למי? קודם כל לאלו הרואים קדימה ועושים מעשה. הפעם בחרתי אחרי קריאת מאמר ב-YNET על ד"ר יצחק ברזין, לפרגן לו ולכל אלו אשר פועלים למען כדור הארץ ולא רואים רק את המיקרוקוסמוס הישראלי כמקום היחיד בו חיים יצורים על שני רגליים ואחרים.

 

לישראלים יש המון רעיונות וידע על מנת לראות קדימה ולפתח טכנולוגיות מכל סוג. אין ספק כי כרגע התחממות כדור הארץ מחד ומשבר האנרגיה מאידך, נחשבים לתחומים הלחוצים ביותר לנו ולכדור הארץ בכלל.

 

אז כיף הוא לקרוא על ישראלים היודעים וגם עושים בחו"ל. מבחינת התוצאה הסופית איני מעניק חשיבות למקום בו הם פועלים, אך השאלה מדוע הם בורחים מישראל? 

 

באשר למאמר על ניצול אצות, מי ביוב וזיהום אויר ע"מ לייצר אנרגיה חלופית, אני ממליץ בחום לקרוא ולהתעדכן בקישורים הבאים:

 

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=715992788

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=716119021

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=716319928

 

 

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר