מס' צפיות - 1909
דירוג ממוצע -
אהוד ברק "הפוסל במומו פוסל"
למי שלא מכיר, זאת שבתמונה היא תא"ל מירי רגב, דוברת צה"ל לשעבר וכיום רכזת אירועי צה"ל לציון שישים שנה למדינת ישראל. אבל לפי אהוד ברק היא פשוט "המדוושת העגלגלה?!".
מאת: kalligula 28/04/08 (22:55)

כחלק מחגיגות ה-60 למדינה, ערך צה"ל מסע אופניים בחול המועד פסח, שכלל חיילים, נגדים, קצינים ואלפי אזרחים. מסע הצדעה שהחל באנדרטת הנגב בבאר שבע, עבר בשדרות ואשקלון, בגבעת התחמושת בירושלים והסתיים באנדרטת תל חי בגליל העליון. את המסע ארגנה תא"ל מירי רגב שנטלה על עצמה את התפקיד "ראש מנהלת חגיגות ה60 של צה"ל".

 

ביום חמישי ציין צה"ל את סיום המסע בטקס חגיגי באמפיתיאטרון שבצמח, לאירוע הגיעו אלפי מוזמנים שכללו את אלופי המטכ"ל, מאות קצינים וחיילים ושאר מכובדים, במהלך הטקס הוקרן קליפ שתיעד את המסע על שלל רוכביו ביניהם סגן שר הבטחון מתן וילנאי.

 

בסיומו של הקליפ התחיל שלב הנאומים, וראשון הנואמים היה שר הבטחון אהוד ברק, שציין בדבריו על חשיבות האירוע ובירך את המשתתפים במסע, לקראת סיום נאומו הודה ברק לתא"ל מירי רגב על ההפקה והצלחת האירוע.

 

אלא שאז הוא לא כינה אותה חלילה בשמה או בתוארה הוא כינה אותה "המדוושת העגלגלה"!!!, אל מול אלפי החיילים והקצינים שהיו שם, וסביר להניח שגם בני משפחתה ופקודיה שממחר בבוקר היא תצטרך להתמודד עם התואר החדש שהצמיד לה לא אחר משר הבטחון בכבודו ובעצמו מר אהוד ברק.

 

 

 

תא"ל מירי רגב (או "המדוושת העגלגלה" לפי ברק) - ראש מנהלת חגיגות ה60 של צה"ל

 

ואני תוהה ביני לבין עצמי לו הוא היה מעיז לכנות בשם דומה, לו בראש המנהלת היה עומד גבר? הגם אז הוא היה רואה בכך בדיחה סחבקית וקולית כזו לכאורה?

 

האם היום אתה מרגיש מספיק גבר ובעל בטחון עצמי לבקר אחרים אפילו אם זה נעשה בבדיחות הדעת, לאחר שאתה עצמך נלחמת לא מעט שנים עם התווית של בעל הפלולה ההיא שעיטרה את פנייך, עד שרצת לעבור ניתוח קוסמטי ע"מ להסירה על אף שאתה יכול לספר לנו עד מחר שהשיקולים היו בריאותיים נטו , (בערך כמו הסבריו של מייקל ג`קסון על הלבנתו הפתאומית).

 

ובכלל מתי עמדת אל מול המראה? עד כמה שזכרוני אינו מטעיני גם אתה לא נחשב מי יודע מה כבעל גוף חטוב שאפשר להתגאות בו, כולל זמן שירותך במטכ"ל אז מי אתה שתשפוט אחרים? כפי שכתוב בכותרת.

 

אז לא מימדי גופה של מירי רגב מעניננו, אלא עשייתה הברוכה והמוצלחת. כפי שלא אותה פלולה על פניך, היו מהותך, אלא מעשייך. שעליהם אגב, אפשר לכתוב אין ספור מאמרי ביקורת. והצלחה גדולה, לא היתה בהם.

 

תמונה: ויקיפדיה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
נשמע לי קצת תמוה...
29.04.08 (07:39)
2.
על מה המהומה?
ישראלי 29.04.08 (14:24)
3.
מירי רגב האלופה היחידה במטכ"ל
מרים מכה בתוף! 25.04.10 (14:52)