מס' צפיות - 735
דירוג ממוצע -
לא ללה-פן
מאת: zvidoc 26/04/08 (00:14)

לה פן הוא דמות ידועה בהתבטאויותיו על יהודים, ערבים וזרים מכל סוג. לצערנו יש לו אילו המקשיבים לו , למרות ובהחלט אפשר לומר כי העם הצרפתי הרבה יותר שפוי בימינו לעומת מספר יחסית קטן של לופניסטים. לצערי, זה בכל זאת עדיין תופעה קיימת וככל ונמעיט בניתנת במה למוזרויות אלו כן ייטב.

 

דבר זה נכון גם לגבי עוכרי עולם אחרים אשר הרחבת הדיבור עליהם רק מעלה את קרנם ומעודדת אותם להמשיך בדרכם ולסחוף עימם את דומיהם.

 

להוריד את החיוך המזהיר הזה מפניו אפשרי אך ורק בהתעלמות מהחדשות אשר הוא מלבן סביב רעיונותיו הנגוסיניסטים.  במעקב אחרי החדשות בטלוויזיה הצרפתית מהערב, 25/04/08, ניתן לומר כי הצרפתים מביעים סלידה מאמירותיו הערב ובכלל ודורשים להענישו שנית על דבריו , כפי ונעשה כבר בעבר.

 

בתו של לה-פן התנערה לראשונה מדבריו היום והכריזה כי הוא שם את ראשו בכפו. זו התקדמות גדולה מצד הבת אשר במשך שנים צודדה באביה. סייג זה מצידה אולי מראה כי המגמה בצרפת היא לכוון שפיות.

 

תמונה: Fabienkhan לפי רשיון Creative Commons 

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר