מס' צפיות - 581
דירוג ממוצע -
איום או קונספירציה
מאת: kalligula 23/04/08 (03:31)

אני לא יודע כמה מכם קוראים ידיעות אחרונות, היום במוסף 24 שעות התפרסמה כתבה בשם "מבצע סיני". כל הכתבה היא שיר הלל לחצי האי סיני שבימים כתיקונם היה עמוס בעשרות אלפי נופשים ישראלים, שברחו למרחבי החופש הנצחי.

 

בשנים האחרונות בגלל המצב הבטחוני באזורנו, והאיומים הלא מעטים יצאה אזהרה הקוראת לישראלים להימנע מטיול בסיני מחשש לפיגוע המוני וחלילה מחטף.

 

"החטוף הבא כבר בדרך" - כתבה נוספת בעניין ב"פרשן"

 

הכתב של ידיעות אחרונות החליט להוציא כתבה על סיני השוממת, והריקה ממטיילים ישראלים , כאשר בחלק מאותה כתבה הוא מתאר את מצבם העגום של נהגי המוניות  הממתינות בחוסר מעש בעברו השני של הגבול, מגלה אמפטיה לכל בעלי החושות שהתפוסה בהם עומדת על אחוזים בודדים במקרה הטוב, וכמובן מסכנותם של בעלי המסעדות באזור.

 

כמובן שהוא מתאר בפרוטרוט את המחירים הזולים עד מצחיקים לעומת אלו שאנו מורגלים בארצנו, את ההשקעה בחושות והתנאים המעולים בהן, וכמובן שכל אתר כזה מאובטח בשומר מצרי שמפקח על הנכנסים לכל מתחם במין עמדת ש.ג. ועוד עשרות מחסומים הפזורים לאורך הכבישים ע"מ לתת מענה בטחוני לנופשים, המחסומים ד"א מדלגים כל שעתיים, ע"מ להפתיע כל מפגע פוטנציאלים.

 

הוא מגדיל לעשות ואף נותן רמיזה שאולי כל העסק הוא קונספירציה ע"מ לעודד את תיירות הפנים,ומתאר את האיומים הנשקפים לישראלים בשאר חלקי העולם משמע סיני הוא לא מכון שמסוכן יותר ממקומות אחרים.

 

מה אומר לכם, נשמע המקום הבטוח והשמור ביותר לישראלים. אז מה אם היה פיגוע בראס בורקה בו נהרגו 7 ישראלים, והפיגוע הכפול בטאבה וראס השטן , הפיגוע בדהב ובשארם אשייח שאפילו לא היה מכוון בעיקר כנגד ישראלים שלא לדבר על הפיגוע במלון טאבה. כאשר יותר מידוע שמרבית המחבלים והמפגעים זכו לסיוע של כל אותם אלה שהיום מקוננים על אי הימצאותם של המטיילים הישראלים והפגיעה בכיס.

 

לא מספיק לנו לראות איך אנחנו כבר 666 יום לא מצליחים לשחרר חייל אחד מרצועת עזה, האם נוכל להתמודד עם עוד שניים שלושה אזרחים שנחטפו ממרחבי סיני לעבר הרצועה?

 

כאשר אל לנו לטעות בעבור כמה מאות לירות מצריות כל בעל חושה ימכור כל אחד מאיתנו לידיהם של אנשי חמאס או כל ארגון טרור אחר. גם הם מכירים את הזכרון הישראלי הקצר ובונים עליו.

 

אני כבר לא מדבר על הלהיטות שלנו להכניס מטבע זר למדינה שלכאורה בשלום איתנו, אבל בכל הזדמנות תוקפת אותנו ומערימה קשיים על כל נסיון של קשרים נורמליים שקיימים בין מדינות עם יחסי שלום ביניהן, תשאלו את עזאם עזאם ועוד עשרות ישראלים שמנסים לקיים קשרי מסחר ועסקים עם המצרים.

 

אותו עיתונאי מידיעות אחרונות אין לי מה לומר שאתה חסר אחריות, ומצייר תמונה שיקרית ולא אמיתית. חבל שאתה לא מגלה את אותה אמפטיה לכל העסקים בשדרות ועוטף עזה וסבלם. הדבר עלול לגרום להרחבת משפחות החטופים ומשפחת השכול.

 

פורסם בבלוג של kaligula

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מי מממן את העיתונאי מעבר לידיעות? ל"ת
ציצה 28.04.08 (17:44)