מס' צפיות - 2202
דירוג ממוצע -
למה דווקא עובדים זרים ונוכרים שומרים על צניעותם וכבודם של החולים הקשישים
מאת: חיה הלר 21/01/18 (16:51)

                                             

 

                                                                                                 בס"ד שבט תשע"ט

 לכבוד הרב יעקב ליצמן – שר הבריאות

 

אנו ישראל מאמינים בני מאמינים, עומדים כיום בושים ונכלמים נוכח דברי הרבנים  בדבר שמירת הצניעות של בני ישראל!  ואיך לא נתייסר ואיך לא יכאב לבנו בראותינו  כיצד בגלל פסיקותיכם  הקשות על צניעות לבושן ושמיעת צליל קולן של הנשים יצרתם איסורים חמורים  "בבחינת יהרג ובל יעבור"  ובכך גרמתם לביזיון ביודעין  וחילול כבודם וצניעותם של המוני חולי עם ישראל  הקשישים הזרוקים בבתי חולים ובתי אבות נתונים כליל לטיפולם של אחים ואחיות נוכרים וזרים.

 

תקום תורת ישראל ויקומו חז"ל  וישפטו אתכם על הצער שהבאתם על הנזקקים ! על כי לא דרשתם בעת הזאת מאותם אברכים קדושים ומן הבנות הצנועות והענוגות להדר פני זקן, לקום ולהתנער  כאריות, לשנס מתניים וללמוד מקצועות רפואיים וסיעודיים (אחיות, אחים, רופאים מטפלים, ועוד...)  ובכך אתם הרבנים  גרמתם כיום, בעליל,  לחוסר בכח אדם משווע בכל המוסדות הסיעודיים  ולחילול כבודם של החולים הנטושים והמסכנים המאושפזים בהם.

בגלל הסתגרותכם הגענו למצב נלוז של חוסר בכח אדם סיעודי ומקצועי במוסדות רפואיים!  בגללכם נוצרה הפקרות בטיפול בחולי עם ישראל!  איך לבכם הקדוש רבותינו לא כואב ולא דואב למראה חילול כבודן וצניעותן של החולות היהודיות  שעה שעובד זו ונוכרי  מטפל באישה חולה וקשישה ורוחץ אותה ? ואיך יתכן שכבוד קדושתכם מפקיר באדישות את הקשישים החולים והמסכנים בידיהן של נשים זרות ונוכריות המנקות ורוחצות אותם ומאכילות אותם יום יום שעה שעה ?  הלא קול צעקתם וזעקת עלבונם עולה השמימה!  ואתם עומדים מן הצד , חרשים לאנחותיהם סגורים ומסוגרים ולא שומעים את קול צעקתם העולה השמימה!

 

איפה הצדק והרחמים?  והלא על פי ההלכה אם יש לשמור הצניעות בלבושן  של בנות ישראל

קל וחומר שיש לשמור על כבודם ומקום צינעתם של החולים  והחולות החלשים וחסרי הישע לבל יהא גופם הפקר!  ערום וערייה חשוף וגלוי בפני עובדים זרים נוכריים.  וזאת כאשר כל האברכים ובנות ישראל ספונים סגורים ומסוגרים באולפנות ובבתי המדרש לומדים הלכות שמירת הצניעות ונהרגים באוהלה של תורה !

 

רבותי הגיעה זמן  קריאת שמע של שחרית!  לפקוח שוב העיניים , ולהשיב את חוכמת חז"ל האמיצה שהם היו שופטינו ויועצנו כבראשונה, תחזירו לנו עטרה ליושנה! אנו מבקשים להשיב  לנו את  תורת האמת האחת והיחידה  והיא  "תורה ועבודה"  ולאכול פירות שזרענו ונטענו בארץ כמו שכתוב בפרשת  "וכי תבואו אל הארץ...  ואל יבואונו הרבנים הקדושים לידי איסורים  מיותרים בבחינת חובה רק לאסור ולעולם לא להתיר ולהקל להיות  כהילל! 

 

 ואל תבואונו לידי הטעייה ובערות ואל תלעיטונו פירושים "בהלכות עצלות" מדרשי עבודה ולימוד ובהם אגדות על  "יששכר וזבולון" שאבדו מזמן אי שם בגלות!   רבותינו, הזמן קצר והמלאכה מרובה! זה הזמן לראות את האמת, להבדיל סוף סוף בין עיקר לתפל! תפקידכם למנוע מאיתנו מחלוקת!  וכצאת השמש בגבורתו צוו על המאמינים לצאת אל הנבערים בעם, ובשם האמונה הקדושה להיות להם כעמוד אש וענן להאיר להם את הדרך הנכונה,  להיות לעם דוגמה אישית ומופת להרים ברבים ראשה של היהדות  ותורת האמת!

 

בתקוות לב ואמונה

 חיה הלר רח' תבור 25 מבשרת

 

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר