מס' צפיות - 479
דירוג ממוצע -
מצרים וישראל חייבות לשתף פעולה
מאת: יובל בן-יעקב 15/04/08 (18:58)

אם מצרים וישראל יפעלו בשיתוף פעולה נגד האינטרס החמאסי לפרוץ למדינות באמצעות פיצוץ הגבול - פעולה טרוריסטית לכל דבר, עלינו להגיב בכוח ובשכל שחס וחלילה לא יאשימו אותנו בהרג המוני.

 

יחד עם זאת ברורה המטרה החמאסית - והיא מסוכנת מאוד, כפי שהיה בסיני לפני חודש, כשפרצו ציר פילדפי והגיעו לסיני וחזרו משם אמצעי לחימה מסוכנים לישראל, מי יודע מה יקרה כאן.

 

עוד כל ניצי השלום והשמאל הקיצוני כמו אורי אבנרי ואחרים יבואו לקבל את פניהם בהערצה, זה יגמר רע מאוד ולכן צריך למנוע חדירת החמאס כמו שמונעים מסוריה או מצרים לפלוש לישראל.

 

החמאס מאיים להשתמש בפיצוץ הגבול ולכן צריך לעשות הכל למנוע ממנו גישה לגבול גם אם נהרוג 2000 איש, עדיף על הרג אנשים או לקיחת בני ערובה כחטופים. 

 

צריך להסביר בעולם המערבי את ההתנהגות האלימה של החאמס שמקבל עכשיו עידוד מהנשיא קרטר שבא לשוחח עם גדול הטרוריסטיים - משעל בסוריה. הוא לא מתקבל כאן בעקבות התבטאות נגד הממשל הישראלי כאילו אנו נוהגים בהאפרטריהיד נגד הפלשתינאים, ואיך הם מתנהגים - ילדים טובים ירושלים?

 

הם לא עושים פעולות טרור, לא התפוצצו בערים שלנו, לא הרגו ישראלים - מה הם כבשות תמימות שלא עשו דבר נגד ישראל? ידוע זה שנים שגם אחיו של קרטר היה תומך בלוב בזמנים היותר קשים שלה.

 

תמונה: ג'יין פרסקו

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר