מס' צפיות - 3189
דירוג ממוצע -
השאלה האירנית-ישראלית (3): תוכנית מפורטת
הבעיה שלנו מתחילה מכאן . לא מהאיום הקיומי עלינו וגם לא מחלון ההזדמנות של אירן כי אם מהסכנה שמא נירדם, ולנו אין את הלוקסוס לתפוס תנומת צהריים כנהוג בכל העולם . הבעיה היא שבשאלה האירנית-ישראלית יש לנו סיבה טובה לנום שנת ישרים ולהרדם עמוק; כך עולה, לכאורה, מהתמונה הגדולה שאנו משקיפים עליה
מאת: אלברט שבות 15/03/17 (23:21)

חברים המערב מתחיל להתעורר; הימין עולה והשמאל שוקע וזה טוב, כי הימין הזה מזהה את הטרור האסלאמי וקורא לו בשמו: בעיה המאיימת על שלום העולם וכזו יש להתייחס אליה ולטפל בה מהיסוד.

 

אם נדמֶּה את סימני ההתעוררות הימניים לכורסטרול הטוב אזי יחד איתו מתחיל לבצבץ גם הכורסטרול הרע. אפשר להבחין באנטישמיות שמתחילה שוב לצוץ מהחורים כמו עכברים ולהרים את הראש, והכורסטרול הרע לא טוב לנו. לפני פחות ממאה שנה הרג הכורסטרול הרע 6 מליון איש מעמנו בשינה; הם היו בשינה עמוקה כאשר נתקפו בכורסטרול הזה. עוד לא עברה מאה ושוב אומה אחת צצה מאחד החורים לאיים בהשמדתנו. בעברית צחה: עיני עינק, לאור היום, היא לא מסתירה את כוונותיה, נהפוך, היא מצהירה עליהן בכל הזדמנות.


המדובר כמובן באומה הפרסית, אירן. ההסכם שאירן חתמה עם המערב (המחייב גם את ממשל טראמפ) העניק לאירן גושפנקא בינלאומית להצטיידות בנשק גרעיני, וזה אומר דרשני. זה אומר שעלינו להשאר ערים לבל נרדם שוב; אין לנו את הלוקסוס לתפוס תנומת צהריים כשאר כל העמים.

 

טביעת אצבעות הימין הפשיסטי

 

עליית הימין וכפי שציינתי היא דבר טוב ומבורך לעולם, כי הימין הזה מצביע באופן ברור ונחרץ על הבעיה האסלמית הגלובלית, הוא קורא לה בשמה ומבקש לטפל בה מהיסוד. אולם יחד עימו, כאמור, צץ מהחורים גם הימין הפשיסטי והאנטישמי. אפשר כבר להבחין בסימניו ובטביעות אצבעותיו המעודכנות מידי יום ביומו במדינות המערב וגם בארה"ב. המצב המדאיג היום הוא כי נוצר לאירן חלון הזדמנות לחבור דרכו עם הימין הפשיסטי העולה, וליצור באמצעותו מסלול עליו יונחו בניחותא ובהשלמה טובה הכוונות האירניות כהווייתן- לפטור אחת ולתמיד את העולם משתי בעיות תאומות המעכבות ומאיטות את שגשוג העולם: בעיית הטרור האסלאמי והבעיה הישראלית-ערבית (היינו הישראלית) המאיימת ישירות על שלום העולם ומבעבעת ביבשת שלימה. כיניתי את הבעיה "ישראלית" כי קל לפטור את העולם מ-5 מליון ישראלי מאשר מ-מליארד ערבי. אלה הם עמודי התווך של ההגיון האירני, ולהגיון הזה שוק פתוח בימין הפשיסטי העולה. לכן הצבעתי על חלון הזדמנות שנפתח בפני אירן המצהירה בגלוי ובכל הזדמנות על חלומה הרטוב: למחוק את הישות ישראלית-ציונית.

 

ישראל: סם הרדמה להמוני המוסלמים

 

הבעיה שלנו מתחילה מכאן. לא מהאיום הקיומי עלינו וגם לא מחלון ההזדמנות של אירן כי אם מהסכנה שמא נירדם, ולנו, כפי שאמרתי, אין את הלוקסוס לתפוס תנומת צהריים כנהוג בכל העולם. הבעיה היא שבמקרה הזה יש לנו סיבה טובה לנום שנת ישרים ולהרדם עמוק, כך עולה מהתמונה הגדולה שאנו משקיפים עליה: אין לאירן שום סיבה לתקוף את ישראל ועוד בנשק גרעיני, זאת כי לא נשקפת לאירן שום סכנה מכיוון ישראל, אין לה שום סיכסוך מדיני-ביטחוני איתנו גם אין לנו גבול משותף. אשר על כן שום מדינה הזויה או נורמלית לא תסכן את עצם קיומה בהרפתקה גרעינית נגד ישות שתגיב אם תותקף ותגיב בהתאם; היא תשמיד את אירן.

 

כאן קבור הכלב וכאן נמצא חומר ההרדמה הפועל עלינו בכמויות מסחריות: אירן מבקשת להשתמש בנו, ביהודים הישראלים כאופיום, כסם הרדמה להמוני המוסלמים הסונים, למעל למליארד סוני הרואים בה ככופרת שיש להשמידה וחלומם הרטוב לראותה תל-חורבות; ולא רק זו כי-גם זו: טרליוני הדולרים נשפכו כמים במפעל ההשמדה הזה: דאעש קם במימון סוני נסתר- בשביל להשתלט על עירק וסוריה ומשם לזחול אל אירן; הגרוע מכל קרה והתוכנית יצאה לדרך. למיותר לציין כי אירן ועד כמה שתהא חזקה, אין לה את הכוח- לא הצבאי ולא הכלכלי להדוף את התקפת מליארדי הסונים עליה ושהוקצו לה טרליוני הדולרים והיד פתוחה.

 

צבאות הסונים יעלו על טהראן

 

אירן, כפי שרואים בחדשות היומיומיות, התחילה זה מכבר להדוף את מתקפת העל שפרצה, ושלחה את צבאה לסוריה ועירק להלחם בשלוחת הסונים, דאעש, המזדחל אליה להשמידה, וכאשר יום הדין יגיע ויתקרב אליה דיו, יחברו אליו יתר הצבאות הסדירים של הסונים ויעלו יחד על טהראן; זו בעינה תוכנית העל שכבר החלה.

 

כפי שציינתי, אירן מודעת לתוכנית הזו ומנסה בכל כוחה להודפה, היא היתה מוכנה לכרות ברית גם עם השטן ולהיות מרכיב בקואליציה שלו נגד דאעש. לא היה לה איכפת מי יעמוד בראש הקואליציה הזו, ארה"ב, רוסיה, או שניהם יחד, היא בפנים. תמיד היא בפנים ונותנת את כולה במאמץ המלחמתי הפעיל נגד דאעש. ושוב ראינו את זאת כולנו בשידור חי מעל מסכי הטלויזיה במשך השנים האחרונות, תמיד אירן היתה חוד החנית של כל המתקפות, הן בראשות רוסיה, ארה"ב, היזידים הכורדים או כוחות אסד המצומצמים; נוכחות הכוחות האירנים היתה ניכרת תמיד במתקפות נגד דאעש בסוריה ובעירק.      

 

הקלף האחרון: תוכנית העל  

 

עם זאת וכאמור, אירן היתה ועודנה מודעת למוגבלות יכולתה מול יכולות הסונים הצבאיות ומעל הכל הכלכליות. אשר על-כן היה עליה להתכונן ליום הדין ולשלוף את הקלף האחרון שהחזיקה בו קרוב לחזה זה עשרות השנים. הקלף הזה חושף תוכנית-על ערמומית שישראל משחקת בה משחק משני אך מכריע. ואלה פרטי התוכנית במילים פשוטות, עמדתי על פרטי התוכנית בפרק הקודם:

 

1.    אירן תרים את לפיד הסכסוך ישראלי-פלסטיני, ותקח לעצמה את תפקיד המגן הערבי-לאומי של העם הפלסטיני.

 

2.    היא תפתח, בשם העם הפלסטיני ואדמתו הקדושה, במלחמה גרעינית נגד ישראל, ותטיל בפועל פצצה גרעינית על ישראל. (לאחרונה דווח כי ביקשה לקנות פצצה מוכנה מפקיסטן, אם וכאשר לא תגיע בכוחות עצמה להרכבתה).

 

3.    ישראל בתגובה תטיל על אירן פצצת אטום או מימן שתוצאותיה עצומות אך מוגבלות, יען כי שום כוח גרעיני, כך מעריכה אירן, לא ימחק אומה בת 85 מליון נפש.

 

4.    הנותר מהעם האירני יתקבל בעולם הערבי כעם אציל שהציל את הכבוד הערבי, והקריב את בניו ובנותיו למען השאלה הפלסטינית ולמען ירושלים הקדושה. הוא היחיד מבין העמים הערבים שקם ועשה והיה מוכן לשלם את המחיר, בניגוד לכל יתר המנהיגים הערביים שדיברו ורק דיברו ודיברו.

 

5.    אירן, עקב זאת, ולמרות כוחה התשוש, תוכתר כמנהיגת העולם הערבי,  ומשם כל סינריו שיתגלגל ייטיב, בלשון המעטה, עם אירן.

 

6.    הסכנה של הכחדת אירן השיעית על-ידי העולם הסוני תחלוף מהעולם, ואת מקומה יימלא מעתה שיגשוג מדיני וכלכלי.

 

7.    חלום האימפריה הפרסית ישמיע שוב את פעימותיו הקצובות.

הכותב הוא יהודי המתגורר כיום בפנמה. נולד בחלאב-סוריה, ממנה עלה לישראל בשנת 1980; בן 19 היה. חי בארץ כ-10 שנים במהלכן עשה שרות חובה ועבד כקופאי בבל"ל. לעיתים הוא נוטל עט, מתחבר אל עצמו ומעלה את חוויותי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר