מס' צפיות - 786
דירוג ממוצע -
משה קצב – "יש לו ביצים א' א'"
ורק נקווה שלא "יהלך על ביצים" ויהיה נחוש וחד בעת ניהול המשפט.
מאת: בעז לביא 09/04/08 (10:22)

טעתה חצרו של מר קצב בהחלטה גורלית זאת? ימים יגידו, אך מאחר ומהחזיונות שהועלו בפנינו, ההצגה לא באה (ככל הנראה) להעניק זובור פיקנטי ליועץ המשפטי לממשלה, כמו שהיא תולדה של עבודת מטה בקרב פרקליטי הנשיא (הלא מכהן), שגם החליטו כי לצורך (בעיקר) יוקרתם לפחות לעתיד, וגם קצת מטעמי יוקרת האיש קצב, כדאי להעביר מעולמה את עסקת הטיעון, וללכת על משפט בתקן מלא.

 

גם דייני בית המשפט עשויים להצטנן מעט מה"בומבות" שתיכננו במהלך המשפט הצפוי להוריד על מר קצב ה"משתפן", ו"סיבובי העקב" בקיבתו אותם תיכננו עת ימטירו עליו קיתונות של "חרפה".

 

דרך אמצעי התקשורת במהלך השתלשלות הדרמה עולה, כי חלק מהמתלוננות לא הגיעו ללשכותיו של הנשיא והשר לשעבר הישר ממנזרה של המאמא תרזה, הרי שצפויה לנו מערכה מרתקת רוויית יצרים ואמל"ח משפטי מתקדם מבית מדרשם של אמיר את פלדמן ולעומתם.

 

באפשרות אחרת לחלוטין, ושוב הדבר תלוי ב"עיגוליו" של הנדון במשפט, קיימת כאן גם אופציית ה"הימור" ובלשון מדינאים או פוליטיקאים 'בריקמנשיפ' - הליכה על הסף- .

 

בתחומים הללו (פוליטיקה ממשל ומדיניות) זאת היא שיטת פעילות די מקובלת, במצבים שיש בהם סחבת איומה לאורך זמן והם חסרי פן הכרעתי. ה מ ש מ ע ו ת !! - אם זכית, זכית בגדול עם המון מניות חיוביות בעתיד, אם נפלת, נפלת כך שמאד מאד קשה יהיה לך לקום(אם בכלל).

 

אני הייתי מהמר על כך, שב"חצרו" של מר קצב הולכים גם על הוכחות וגם על הימורים. יתכן, ואופציית הקוקטייל טובה (כתמיד) יותר, וימים יגידו. קצב לפחות כפי שזה נצטייר אז 'בביג שואו' האגרסיבי שקיים בערוץ 2, מצטייר כ"וינטו הלוחם" ללא חת להוכחת צידקתו.

 

ראיתי איך רשפו עיניו כאשר שידר מוחו לעבר הטוענים לפליליותו, "אבי הכה אתכם בשוטים, ואני אכה אתכם בקוצים ועקרבים", אכן זכור לנו אותו המלך ירבעם העריץ, שבמשפט ההכנה למשפט שציטטתי בנ"ל אמר: "קוטני עבה ממתני אבי", ורק צריך לנחש לעבר מי כוונו הדברים.

 

תמונה: אמיר גלעד

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר