מס' צפיות - 1323
דירוג ממוצע -
עיתונאי קטן שלי
מאת: kalligula 04/04/08 (01:20)

אין ספק שהמדיה הזו, האינטרנט שיחסית לעיתונות הכתובה והמשודרת זוהי מדיה חדשה, בה כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להחשיב עצמם כמיני "עיתונאים", במדיה הזו אפשר לפרסם ידיעה ואף לקבל עליה כסף, אפשר להגיב לטורים של עיתונאים בטוקבקים, ותתפלאו יש טוקבקיסטים שאפילו מקבלים כסף על כך.

 

לא בכדי התקשורת הממוסדת מהגווארדיה הותיקה מנסה למזער נזקים, ולמצוא כל הזדמנות לתקוף את המדיה הזו ואף להעביר ביקורת תוקפנית בכל הזדמנות שנקרית בדרכם.

 

אז נכון שהעיתונים איבדו לא מעט מנויים, אבל הנזק יחסית לא היה טוטאלי ואף עיתון לא נסגר עדין בגלל מיעוט קוראים, כמו הפחד ההיסטרי ששטף את הרדיו עם המצאת הטלוויזיה כאשר לא מעט מיהרו להספיד את הרדיו ותכניו.

 

בשבוע שעבר פורסם שרופא שיניים מירושלים טיפל במטופלת שלו בכלים שלא עוקרו ולא חוטאו כנדרש , בכלים ששימשו טיפול מוקדם יותר בחולה אידדס.

 

הרופא אחרי שגילה את הענין פנה למשרד הבריאות שידדע את המטופלת בתקלה שקרתה במרפאה בה טופלה, והציעה לה ללכת לעשות בדיקת איידס מחחש להידבקות, נכון להיום ע"פ הפרסומים היא לא נדבקה תודה לאל.

 

הסיפור עשה כנפיים וכמובן שהתפרסם באינטרנט ועשה גלים ורעש, לא מעט טוקסקיסטים הגיבו והאשימו את הרופא בחוסר אחריות וכתבו על הענין.

 

הרופא עצמו אחרי שראה שמקרהו התפרסם ברבים, וכנראה קרא את הפרסומים בענינו ,לא עמד בלחץ וקפץ תחת גלגלי משאית בטון ונדרס למוות , התאבד.

 

היום בתוכניות הבוקר לא מעט עסקו במקרה הזה ודשו בו מכל כיוון, הגדיל לעשות העיתונאי רזי ברקאי שיצא בהאשמה גורפת כנגד הטוקבקיסטים ולמעשה האשים אותם שהם הם אלה שגרמו להתאבדותו של אותו רופא שיניים, אליו הצטרפו עוד מספר עיתונאים שהשתלחו ולמעשה האשימו ברצח את הטוקבקיסטים ואף יצאו בקריאה נרגשת להעביר חקיקה כנגד המתבטאים במדיה האינטרנטית.

 

מה קרה רזי וחבר מרעייך? רועדות לכם הביציים? מה אתם מפחדים מתחרות? טוקסקיסטים חסרי נסיון מפחידים אתכם כ"כ?או שמא החשש שאתם מאבדים מכוחכם והשפעתכם על הציבור? אני מקווה שאתה וחבריך זוכרים שבכל הבדיקות שנעשו בשנים האחרונות התברר שאתם רק שניים לחכי"ם בחוסר האמון של הציבור, ותאמין לי זכיתם למעמד הזה בכבוד.

 

להזכיר לך איך אתם שותפים להמלכת מלכים ולהפלת מי שאתם לא שותפים לרעיונותיו ודעותיו? איך עטפתם מנהיגים בצמר גפן ושמרתם עליהם מכל משמר ואף המצאתם שם קוד כ "אתרוג", איך יצאתם בהאשמות גורפות כנגד פוליטיקאים מסויימים ושפכתם את דמם על אף שבסוף הם יצאו זכאים וצחים כשלג, כמה אנשים התאבדו בגלל פרסום מוטעה והכפשת שמם בגלל העיתונאים? מישהו קרא לכם רוצחים? שותפים לרצח? וכו`.

 

רזי ברקאי היקר היום בתוכנית הבוקר שלך יצאת עיתונאי קטן, כ"כ קטן שזה אפילו עלוב לחשוב שאתה זוכה לקבל מיקרופון מידי בוקר ולהפיץ את משנתך והשקפת עולמך, מה חשבת שלא ניתן לזהות מי מועדף עליך ואותו אתה מראיין בנעימות ורכות ומאידך במי אתה משתלח ושואל שאלות פרובוקטיביות?

 

אז עיתונאים יקרים אולי היום אתם לומדים שאיבדתם משהו מכוחכם אחרי שנים של שלטון יחיד בו עשיתם ככל העולה על רוחכם ואנחנו נאלצנו לקבל את האינפורמציה דרך עינכם ובעיקר בדרך בה רציתם להעביר לנו אותה.

 

אני אומר לכם לא עוד!!!

 

פורסם בבלוג של kaliguka

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
זה מזכיר לי את ח"כ טרטמן..
בעז לביא 07.04.08 (18:21)