מס' צפיות - 642
דירוג ממוצע -
ערביי ישראל - "אנו מזדהים עם אחינו בני האומה הערבית"
לפעמים אני יכול להקיא, מה"אוטיסטיזם הדבילי" שאני חש מאמירות כאלה. ה"אומה" שאחרי אפריקה(גם שם מלא מוסלמים) מובילה ברציחות הדדיות מזוויעות בקרב המשתייכים אליה. אחוקים, "אחים בדם".
מאת: בעז לביא 02/04/08 (10:47)

אני ניתקל במושג הזה במהלך תכניות אקטואליה ברשתות המובילות ברדיו, (כמו זאת של רענן כהן המשוחח עם ערבים ברשת ב'), בעתונות, בפורמי אקטואליה של ה"אתרים החמים" וגם ברשתות ה- t.v.

 

פיתחתי פעם ויכוח עם מספר גולשים מקרב עדות הערבים, שנכנסו עמי לדין-ודברים בנושא, באחד מהפורמים הקשורים לערביי ישראל. דברנו על "יום האדמה". הם טענו לדכוי, גזענות, ואפלייה ע"ר החרמת שטחים ושילבו ברב שיח את כלל האמירות המשעממות הקשורות בכך.

 

השבתי לנ"ל בקונטקס המתבקש, כי "אני אף פעם לא סמכתי על האופן בו אתם שופטים את עצמכם". מעולם לא ניתקלתי מטעמו של מי מ"חכמי המיגזר" באיזו שהיא התייחסות עניינית לדרמות, בהם רוצחים בשפלות, ערבים את בני עמם. מעולם לא ניתקלתי בגינוי "אשכרה חאבר" של דעתני המיגזר על מותם האכזרי של לא מעט מתושבי עירק השלבים בידי מתאבדים פסיכופטיים, או קנאי דת, בין אם הם סונים או בין אם הם שיעים.(כולם ערבים הלא - אומה).

 

"ערבים רוצחים ערבים? זה בסדר - מסתמן אצלם מוטיב תפישתי- וכל כך למה ? "כי 1000 ק"מ מערבה משם גרים יהודים, ובטווח קירבה כזה, אין מצב שהם לא אשמים ! אז למה שאנו הערבים נלקה עצמנו בשוטים".(ואז גם מתאחדים להם

דינג'אדים שיעים מפרס  וחיזבאללתניקים מלבנון, עם סונים בני עדות אל קעידה וחמאס. והמטרה - י ה ו ד י ם ! זה תקין.)

 

כך זה היה גם כש"שליט כל המאמינים סדאם חוסיין" היה יורה באקדחו באיזה נתין מסכן שניקלע בשוגג  לחצר ארמונו, או כאשר שמע שהלה "הציץ" בהיסח הדעת בבתו.  היה יורה, מגרש זבוב וחוזר לשולחן הארוחה המשפחתית לצהרים.

 

ובעזה ורמאללה רקדו על הגגות "יא סדאם יא חביב..."

 

אם אני עושה חשבון, הציבור הערבי עוד לא העביר הילוך (למרות הנסיעה בעליה), מאז המאה השביעית לספירה ועד היום. החזק צודק ! את קורבנותיו קטל בצדק ! ורק"שלא ידרוך עלי יעשה אותי גמד"(פסק סנדרסון).

 

סיפרתי להם בפורום, כיצד הפכו ערביי עזה באינתפאד'ה הראשונה(ואילך) את 'עיד אל פיטר', תום צום הרמדאן,הגדול בחגי המוסלמים, ליום התעמתות עם ה"כובש הציוני". ממש חיפשו ב"ציפורניים", איך להקיז מהחג הזה דם! [והם עוד מקטרגים כמוסלמים על תקופת הג'הלייה, שבינינו היא אוניברסיטה ליד חכמת האיסלם הפונדמנט'].

 

הבעייה שלנו היא שוב הסברתית(כתבתי על כך כאן [אז איך להסביר...- לא להסביר]). ההסברה שלנו חייבת להיות בע ר ב י ת לאזרחינו בני ה"אומה הערבית" ולא לעולם פור גאד סק. אחרת הם ימשיכו לחיות בעיוורון, או לחילופין חצי עיוורון, על פיו הם רואים רק "ישר", ולא לצדדים או לאחור."  א י ן - א ח ו ק י ם  בקרב האומה הערבית, או שיש (כפי שאמרתי) "אחים-בדם". ו"הפסיקו להתפלש בעפר אווילותה של ה"אומה הערבית" מלכת החאראקירי.".

 

אם לערביי ישראל חשוב שנכיר בזכותם על האדמות, ועל הזכויות, ועל הכמעט (אין) חובות. שיכירו בפיסת הקרקע הקטנה הזאת ששמה ישראל כ"מדינת חיקם הניצחית", יתנו לה כבוד(לפחות כמו לסדאם חוסיין אללה ירחמו) וירדו מסיסמת ה"טיזי סאלם"(משחרר אותי) א ח י נ ו  ב נ י  ה א ו מ ה  -  ה ע ר ב י ת !

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר