מס' צפיות - 529
דירוג ממוצע -
איך מסבירים לעולם? - לא מסבירים!
שהעולם יתעדכן... חבל על האנרגיות. ולהשקיע את כל מאמצי ההסברה אם לא למעלה מזה, בעזה ובאיו"ש, שם זה מצרך הכרחי, אפילו קיומי הייתי אומר.
מאת: בעז לביא 19/03/08 (12:14)

לישראל אין בעיה עם העולם, הוא תמיד יבין אותה כמו שהוא רוצה, ולא משנה כלל מה קוטר "התותח" שתפעיל לשם כך. הקונספט העולמי הוא כמחלה כרונית, לא ניתן לרפאו, אפשר להכניסו להפוגות מעת לעת.

  

חשוב לא להרגיזו, בעיקר על-ידי הסברות למיניהן. והגיע הזמן לחסוך מאיתנו בתקשורת את פרצופו של איזה סמנכ"ל הסברה מזיע וסתור עניבה אי שם בחוצות פריז שמדווח קצר נשימה על "מה לא עשינו בשביל...". הוא מקבל משכורת, אנחנו לא חייבים לסבול.

  

משרד החוץ בשיתוף צה"ל (מבחינתי) חייב להקים דיביזיה "ממוכנת" של מסבירי על בשפה הערבית המדוברת בעזה ורמאללה, ולהתחיל "להעסיק שם יעדים"(מונח צבאי לירי כבד). אח..כמובן שלא באש אלא בהבל פה.

 

האוכלוסייה הזאת שמשך 24 שעות ביממה שומעת דברי שיטנה כנגד ישראל ויהודייה, מטעם החמא"ס הצואה ומקביליו, ברדיו, במיסגדים, בטלוויזיות ובמוסדות החינוך, כבר מצטטת מתוך שינה "מוות ליהודים", וכשילד דורך לאימו על הרגל, היא מרגיעה אותו, "אתה לא עשית כלום היהודים אשמים".

  

לנו חשוב להסביר לאוכלוסייה זאת, שבעיקרה היא שואפת לשקט שיגשוג ויחסי שכנות טובים, שבמשך למעלה מ-60 שנה היא "אוכלת לוקשים" מכל מיני  טרבושניקים "דתיים" (עאלק), נהנתנים, אגואיסטים, בעלי כרסים, שהדולר מצוי בכיסם כחול אשר על פני הים, ושבגללם היא ניראית כסחבת ספנג'ה משומשת ללא חוט שידרה ובלי שום השג, אפילו בתחום תעשיית הפול.

  

ולפתוח להם "חלון" בחזרה לעבר הלא רחוק 67-87 , 20 שנה ! עשרים שנה שאפילו אם היה טירור, הוא לא ידע לדבר, ומי בכלל הסתכל עליו?

 

שנים של שיגשוג, עבודה, רמת חיים בנסיקה, חינוך מעולה. ועל רקע זה לשאול אותם, "למה להרוס? אלה אז היו תנאים  להסכמים ושלום, למה לתת לשניים וחצי קלשניקובים לחשוב שהם יכולים להשמיד את ישראל, ואיפה התבונה שלכם "? "למה לתת להם להכתיב לכם אג'נדה יומית של הקרבה, אתם תקצו להם מירפסת לירי קסאם, והם יקצו לכם קבר של שהיד לילדכם הגיבור שנהרג אחר כך עם שיגור טיל המסוק לנקודת הירי".

   

[בשאלת אגב אקשה קושייה כשאשאל, האם היהודים היו מסוגלים להתחלף עמם במצב?]

  

בחיים לא! נספר להם על "אלטלנה" כשהדמוקרטיה היתה עוד צעירה וטרם ניקלטה כל כך, כיצד אירגון לוחמני ש"הולבן" ועבר לצה"ל ניסה להפר כללי שילטון, לפרוק עול, ולהכתיב לכולם דפוסי התנהגות. אז נאלצנו בכאב לב(אני מדגיש בכאב רב) להטביע אניה שסימלה את המרד ולסגור ענין בכח ובהחלטיות.

 

ונאמר להם כי בכל זאת הדמוקרטיה ניצחה, כאשר מנהיג אותו מרד, נהיה לראש ממשלה 30 שנה מאוחר יותר, למי זה הפריע ?!

  

צריך לשכנע אותם  להלחם בחמאס, כמו שנילחמים במחלה ממארת, אחרת עוברים מהחיים, ושאין בתולות בגן העדן, ולכן לא כדאי לעבור מהחיים.

  

נכון, צריך להיות רק קצת יותר חכמים ומעשיים, ו"אם תיפלו חללים בזכות מילחמתכם לחופש, אפילו אנחנו נקרא לכם "שהידים". ולהוכיח להם, שלישראל יש תמיד תפריט מגוון להציע, לחמאס יש רק מנה אחת.

  

סבא שלי אמר על כך : "מרב שהחמאס השפיל אותם גרס אותם ופגע בהם, הם פיתחו כושר ספיגה לא יאומן,"יש להם רקטום של פיל" נהג לומר,

  

אבל האם יש להם גם 'ביצים' של אותו סוג בעל חיים?"

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר