מס' צפיות - 759
דירוג ממוצע -
רצח הילדים בירושלים- פרטים רבים נוספים
בלוג "יועצת ארגונית מנתחת הישרדות", העוסק בבריונות נפשית, מצרף פרטים נוספים רבים על מקרה הרצח בירושלים. הפרטים מובילים למסקנה הבלתי נמנעת- רק אלימות קודמת מנבאת רצח.
מאת: עדית- יועצת ארגונית 27/09/13 (13:12)

רצח נוסף של ילדים- רק אלימות מנבאת רצח (ופרטים נוספים על המקרה)

 

מקרה מזעזע נוסף של רצח קטנטנים בוצע בארצנו ב-16/9/2013.

הרצח לא בוצע על ידי מהגרת בודדה, אם חד הורית בעלת קשיים כלכליים, כפי שמנסים להראות כתבים מסויימים.

להפך. להלן הפרטים שהעליתי מחיפוש באינטרנט:

קארינה אינינה בריל (karina inina bril), נגנית חליל לא יהודיה, עלתה לארץ עם ילדיה, שהם בניו של נגן ג'אז ידוע בשם דימיטרי בריל, ונכדיו של אושיית ג'אז ענקית ברוסיה בשם איגור בריל. דימיטרי ואחיו מופיעים יחד עם האב (וגם עם קארינה בעבר) תחת המותג The Bril brothers. בארץ חיות שתי אחיותיה, שנשואות, האחת לבחור יליד הארץ, והשניה לעולה מרוסיה, שעובד בעירית ירושלים. האחות השניה היא, כנראה, זו שניסתה להציל את הילדים. היא עובדת בבית כלבו ותיק בירושלים. האחות הראשונה שציינתי כנראה גדלה בישראל, למדה פה, ונמצאת כרגע בבלגיה (היא כנראה חצי אחות שלהן). לרוצחת גם אמא צעירה, שנשארה ברוסיה.

אף אחד במשפחתה לא עני או מובטל. לא כל שכן אבי הילדים, או בן זוגה השווייצרי של הרוצחת, שגם הוא, כמוה, אינו יהודי. הוא זה ששכר את הדירה שהם גרו בה, ברחוב עין גדי בירושלים, רחוב מבוסס בשכונה מבוססת. בן הזוג, לפי הכתבות, היה לוקח את הילדים מהגן, והם היו רצים אליו באהבה.

 

שוב, כמו במקרים קודמים, שכתבתי עליהם, עולה מכאן התמונה הבאה:

אין מדובר באם חד הורית (שכמותן, אגב, יש המון, ואף אחד לא חושבת לרצוח את ילדיה)

גם לא מדובר במהגרת בודדה (שגם כמותן יש רבות בעולם, וגם הן לא רוצחות את ילדיהן)

בנוסף, אין מדובר על אשה במצב כלכלי לא טוב (שגם כמותן יש, כמובן, מיליונים, והן לא רוצחות את ילדיהן).

ולבסוף, לא מדובר על חולת דיכאון, שגם כאלה יש הרבה ואינן רוצחות. בטח לא את ילדיהן. גם פסיכוטים, אגב, ברובם לא רוצחים, ובטח לאו דוקא את ילדיהם... במקרה הזה אין פסיכוזה, כי מסרה לתקשורת שעשתה זאת במודע, וזוכרת זאת היטב.

מה שכן, מדובר באשה אלימה, שלפי מה שעולה מהכתבות, כבר פגעה באלימות בבנה, וסימני האלימות סביב צווארו העלו את חשד עובדי מערכת החינוך, שגילו זאת.

לסיכום, אדם שמתנהג באלימות כלפי ילדיו, הוא זה שיש לו את הסיכוי הרב ביותר להפוך לרוצחם! לא דכאון, לא אי שפיות, לא מצב כלכלי ולא בדידות, מביאים אדם לרצוח את ילדיו. מקרי אלימות קודמים, הם הנקודה האדומה האמיתית והיחידה!

 

עדית ג'אנה- יועצת ארגונית

ייעוץ להתמודדות עם בריונות נפשית בעבודה

Adit1968@gmail.com

הכותבת היא עדית ג'אנה- יועצת ארגונית בעלת 2 M.A. בתחומי מדעי ההתנהגות. מייעצת למתמודדים עם בריונות נפשית בעבודה ובבית הספר, וכן תומכת במתמודדים עם בן/בת זוג מתעתעים רגשית. 050-7220126.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר