מס' צפיות - 631
דירוג ממוצע -
מה עובר בראשה של טלי פחימה?
מן הסתם טלי, כמו כמה אחרים שיצא לי להיתקל בהם, לא מבינה דבר בסיסי לגבי האוייבים שלנו- הם לא מבדילים בין דם לדם!
מאת: ספיר 11/03/08 (22:52)

בדרך כלל אני לא בנאדם רע. אני חושבת. אבל היום, לשבריר שנייה, נתקפתי רצון עז שירצחו מישהו. מישהי, ליתר דיוק. ספציפית. קוראים לה טלי. טלי פחימה. ולדעתי היא בוגדת נתעבת וצריך כבר להעיף אותה מכאן הישר ל`שטחים הכבושים`. מן הסתם שם יהיה לה יותר טוב...

ההתקף המוזר הזה שכל כך לא מתאים לאישיות שלי הגיע בעקבות - והנה עדכון קצר למי שעדיין לא הספיק לשמוע -ביקורה של טלי פחימה בסוכת האבלים של משפחת הרוצח מירושלים. זה לפחות מה שקראתי בחדשות. כן, הוא. זה שרצח שמונה בחורי ישיבה בעודם לומדים גמרא.

אממ... בעצם זה הגיוני, לא? הוא רצח בחורי ישיבה! ועוד שמונה כאלה! היא בטח שואלת את עצמה בתמימות איך זה שהוא לא קיבל צל"ש אחרי המוות...

מן הסתם טלי, כמו כמה אחרים שיצא לי להיתקל בהם (לא בחיים האמיתיים, ברוך ה`, בעיקר במקומות כמו התקשורת), לא מבינה דבר בסיסי לגבי האוייבים שלנו:

הם לא מבדילים בין דם לדם!

את הרוצחים האלה לא מעניין בכלל אם מי שעתיד להיפגע מצביע איחוד לאומי - מפד"ל (כמוני) או מר"צ (כמו יקרים אחרים). למען האמת, אני חושבת שגם לא מעניין אותם אם הוא מצביע רע"מ - בל"ד (יש כזו מפלגה, נכון?). היום זו יכולה להיות אני, ומחר טלי פחימה בכבודה ובעצמה. ויום למחרת איזה אחמד שבמקרה עלה על האוטובוס הלא נכון. זה מה שהיא לא מבינה. זה מה שהרבה לא מבינים, כנראה.

אח שלי תמיד צחק על נשות "מחסום ווטש" לא בגלל הפעילות שלהם, אלא בגלל שהן לא מבינות את זה. מן הסתם לא הרבה יודעים את זה, אבל באחת הפעמים שאח שלי עמד במחסום ניסו לחטוף את אחת הפעילות האלה. ופעם אחרת ניסו לדקור אחת מהן. וכמובן שאלה לא היו הפעמים היחידות.

 

כן, אפילו שהן בעצם מנסות לעזור להם. כנראה שזו התודה שלהם... מעניין אותי לדעת איך הן הגיבו כשהן שמעו על זה, למרות שעד כמה שאני מכירה את הראש ההומני-עד-עיוורון הזה (מסתבר שיש כזה דבר) זה לא שינה אצלן הרבה כי "הם כאלה מסכנים ומדוכאים ומתוסכלים, אז איך אפשר להאשים אותם שהם מנסים לעשות כאלה דברים?!". כן... זה מן הסתם היה משהו כזה.

כנראה שזו הסיבה שלרגע התחשק לי שיפגעו בה. פשוט כדי שתבין. שתפקח את העיניים ותכיר בעובדה שהפיגוע בישיבת "מרכז הרב" לא נעשה דווקא שם כי זו ישיבה `פשיסטית`, כמו שאמר איזה שמאלן ברדיו (ולא בא לי לחזור על השם שלו כרגע. זה עושה לי בחילה), אלא פשוט כי יש שם יהודים. בדיוק כמו שהפיגוע בדולפינריום נעשה כי יש שם יהודים. וכי מישהו חשב שאותם נערים שהולכים לדיסקוטק בערב שבת מצביעים לברוך מרזל? ברור שלא.

לצערה של טלי פחימה, וגם די לצערי למען האמת, היא יהודייה. וישראלית (בינתיים. עד שמישהו יקבל שכל) מה שאומר שבכל רגע נתון היא על הכוונת של אלה שהיא הולכת לנחם על מות בנם הרוצח. אבל נו, מה שלא הולך במח הולך בכח. אולי מתישהו היא תבין...

בקבלת השבת האחרונה לא הצלחתי לשיר את התפילה הזאת שאני מחכה לה כל השבוע, כי כל רגע נשבר לי הקול. הדמעות פשוט חנקו לי את הגרון. וכששמעתי היום בחדשות שאיזשהו ישראלי מוצא לנכון ללכת לשם לנחם - זעמתי. וכאבתי. כולי תקווה שהמידע הזה נחסך מהמשפחות השכולות. אין סיבה להוסיף על כאבם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר