מס' צפיות - 419
דירוג ממוצע -
ממשלת חוסר-האונים
מאת: מני 11/03/08 (22:16)

כשממשלת פשיטת-הרגל או חוסר-האונים מגיבה כפי שמגיבה לירי טילי קסאם לעבר שדרות או ירי טילי גראד לעבר אשקלון וראש ממשלת הנכאים מגיב בכך "שצריך להתרגל למצב" ובד-בבד מקיים שיחות עם החמאס (מאחורי גבינו) ומצהיר שאין מו"מ עם החמאס.

 

ובכבישי הצפון קרי: כביש החוף / הכביש הישן וכדומה מיידים אבנים לעבר מכוניות בטענה ש"הצעירים משועממים" וכי ערביי ישראל רוצים לזכות בשיווין וחוסר התגובה הלאומית לטבח תלמידי ישבת "מרכז הרב" (שאפילו סוכת אבלים לא מסוגלים לפנות "מכח החוק הדמוקרטי") - זוהי תחילתה של אינתיפאדה מספר 3 שכמובן שמה יינתן ע"י אויבנו מבפנים זה יתחיל ביידויי אבנים תוך חשש מעימות עם הערבים ויסתיים (אולי???) בפיגועים וירי של ערבים אוחזים בתעודת-זהות ישראלית כחולה.

 

התגובה צריכה לבוא מהר ומיידית ללא חמלה, על כל יידויי אבנים, ירי או פיגוע, יידעו הערבים שיש להם מה להפסיד והוא ריבונות על שטח. פשוט לקחת משפחות על מיטלטליהן ולטרנספר אותן החול"ה (מלשון חו"ל) ולא אכפת לי שזו תהווה מלחמת העצמאות מס' שתיים.

 

הרי למדנו שניתן לגרש / לטרנספר יהודים מביתם על לא עוול בכפם, אז כל שכן ערביי ישראל או כפי שהם מכנים את עצמם-פלשתינאי ישראל בעלי תעודת זהות כחולה, שרק יעזו "להרים ראש" ולחשוב על פגיעה ביהודים - ילאימו את שטחם ויגרשו אותם ואת בני-ביתם ואת השותפים שלהם לעזה / לבנון / מצרים ולשאר מדינות-ערב שיפתחו להם את שעריהן.

 

אך לצערי מי שעדיין לא הפנים זאת - בראש ובראשונה ראש-ממשלתנו והיועץ המשפטי שבמסגרת "חוקי הדמוקטיה הלא-מתגוננת", לא יתנו לכך יד, כיוון שהם צריכים איזשהו שותף לדרך "שלום" שיקרית קרי: אבו-מאזן, חמאס, ג'יהאד איסלמי ובלבד שיישרדו פוליטית על כסא מעור של צבי. "רווח והצלה יעמוד ליהודים ממקום אחר".

 

תמונה: מירב מרודי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר