מס' צפיות - 135
דירוג ממוצע -
אביהו הורוביץ - כל הבדיקות החשובות לפני השכרת רכב בחו"ל
טיול עצמאי בחו"ל, בעיקר אם בתוכנית מעבר מעיר אחת לאחרת, או אפילו טיול הכולל מספר מדינות, ללא ספק נוח יותר אם הוא נעשה באמצעות רכב. רכב בחו"ל מאפשר עצמאות וחירות רבה בתכנון תוכניות, ללא תלות בזמני תחבורה ציבורית והגעה, לעתים מסורבלת, למקום האיסוף שלהם. השכרת רכב בחו"ל מאפשרת גמישות בלוח הזמנים של הטיול, מעבר מהיר וקל בין ערים ומדינות, ויכולת הגעת בדיוק למקום הרצוי, ולא בסמוך לו. אם כך, בואו נברר
מאת: אביהו הורביץ 14/05/12 (10:57)

טיול עצמאי בחו"ל, בעיקר אם בתוכנית מעבר מעיר אחת לאחרת, או אפילו טיול הכולל מספר מדינות, ללא ספק נוח יותר אם הוא נעשה באמצעות רכב. רכב בחו"ל מאפשר עצמאות וחירות רבה בתכנון תוכניות, ללא תלות בזמני תחבורה ציבורית והגעה, לעתים מסורבלת, למקום האיסוף שלהם. השכרת רכב בחו"ל מאפשרת גמישות בלוח הזמנים של הטיול, מעבר מהיר וקל בין ערים ומדינות, ויכולת הגעת בדיוק למקום הרצוי, ולא בסמוך לו. אם כך, בואו נברר מה צריך לבדוק לפני השכרת רכב בחו"ל?

 

קוראים בין השורות דבר ראשון שחשוב לוודא הוא כי קיימים סניפי השכרת רכב ביעדים בהם תרצו להחזיר אותו. אם אתם מזמינים רכב כבר מהארץ, בדקו כי קיבלתם את כל האישורים המעידים על הרכב ששכרתם, סוגו וגודלו. באופן זה תמנעו עוגמות נפש רבות ולא תגלו כשהגעתם, כי הרכב אותו שריינתם מראש, אינו זמין. עוד חשוב לוודא לקרוא את כל הסעיפים הרשומים בחוזה השכירות, במיוחד את השורות הקטנות, ולוודא כי אין הגבלים מיוחדים ובלתי צפויים.

 

טרם השכרת הרכב יש לבדוק כי קיים בו GPS, לו תזדקקו מאד בעת הטיול בחו"ל, כדי להגיע ללא טעויות ממקום למקום. ודאו קיומו של ביטוח ברכב, למקרה של חלילה תאונה, או גניבה, האם רק השוכר רשאי לנהוג ברכב או גם בן /בת הזוג, האם ישנה הגבלת גיל מינימום לנהגים, ומה היא, וכן ודאו את גדול הרכב, ובעיקר עד כמה גדול תא המטען שלו. בעת טיול בחו"ל, יש צורך בתא מטען גדול במיוחד, שיאפשר הנחת המזוודות והתיקים באופן מסודר.

 

להמשך קריאת הפוסט במלואו - אביהו הורוביץ

 

הכותב הוא אביהו הורוביץ, יועץ ליסינג, מראשוני המנהלים בענף הליסינג בישראל.

הכותב הוא אבי הורוביץ, בעל חברה ליעוץ ליסינג. החברה נותנת מענה לצורך הקיים לייעוץ מקצועי פיננסי וטכני גם בענף זה כמו ברבים אחרים בארץ. החברה מעניקה שרותיה לחוג לקוחות רחב המונה גורמים פרטיים, חברות ציבוריות

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר